Dini Kurban Bayramı Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 20 Eki 2013 tarihinde açılan konu

 1. Kurban bayramına özel aradığınız en güzel kıs amesajları burada bulabilirsiniz.Sizler için derlediğimiz hazırladığımız Kurban Bayramı mesajları ile sevdiklerinizin bayramlarını en güzel şekilde kutlayabilirsiniz.

  Buyrun arkadaşlar sizler için derlediğimiz en güzel Dini Kurban Bayramı Mesajları

  Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin...

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.KurbanBayramınız mübarek olsun...

  Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

  [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/kurban-bayrami-mesajlari-dini-8272.jpg]kurban-bayrami-mesajlari-dini-8272[/IMGALT]

  Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...

  Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

  Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Kurban Bayramın mübarek olsun.

  [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/kurban-bayrami-mesajlari-dini-46643.jpg]kurban-bayrami-mesajlari-dini-46643[/IMGALT]

  Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Kurban Bayramın mübarek olsun.

  Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..

  En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

  [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/kurban-bayrami-mesajlari-dini-10810.jpg]kurban-bayrami-mesajlari-dini-10810[/IMGALT]

  Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

  Acıya Bir Nebze Olsada tebessüm Ediyor isek, bu Birbirimize Olan Bağlılığımızdan Gelmektedir, Nice Bayramlarda Nice Mutlu Günlere, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

  Huzur Kalbimizde Olduğu Sürece Gözlerimizde parlayacaktır, Tıp ki Bugün içimizdeki Huzur Gözümüzdeki Işık Gibi, Bayramınız Mübarek Olsun..
   
Yükleniyor...