Dizinin İsmi İkinci Kez Değişti

'Popüler Diziler' forumunda Violet tarafından 11 Şub 2011 tarihinde açılan konu

 1. Dizinin İsmi İkinci Kez Değişti

  Dizinin İlk Adı "Sürgün" İdi... Sonra "Masum Değiliz" Olarak Değiştirildi Ama Daha Sonra Bu da Beğenilmedi...  Atv'nin yakında ekrana gelecek olan iddialı dönem dizisi "Masum Değiliz"in ismi değişirken, çekimlerere ait ilk görüntüler de basına dağıtıldı...


  [​IMG]  Çok yakında ATV'de başlayacak olan “Masum Değiliz” dizisinin ismi “Her Şeye Rağmen” olarak değişti.

  Dizinin başlangıçta "Sürgün" olarak belirlenen ismi daha sonra "Masum Değiliz" olarak değiştirilirken, son olarak "Her Şeye Rağmen"de karar kılındı.

  İntikam, adalet, aşk gibi izleyiciyi çeken temalar üzerine kurulu olan “Her Şeye Rağmen” hikayesi ile sezonun iddialı dizilerinden biri olmaya aday.

  Yapım : Avşar Film

  Proje Tasarım : Tomris Giritlioğlu

  Yönetmen : Ümmü Burhan Senaryo : Ayhan Sonyürek

  Sanat Yönetmeni : Erol Taştan

  Oyuncular : Can Nergis, Gülcan Aslan, Laçin Ceylan, Avni Yalçın, Engin Şenkan, Tuğçe Kumral, Erol Gedik, Nur Sürer, Bülent Düzgünoğlu, Efe Ünal, Tülay Günal.

  Genel Hikaye:

  1930' lu yıllarda başlayıp, 1940'larla devam eden ve Ege'de geçen hikaye, babası bir iftira yüzünden haksız yere idam edilen Mehmet'in, idam kararını veren Hakim Mümtaz Bey'e duyduğu kinle, yıllar sonra intikam almak için sürgün edildiği kasabaya geri dönmesini ele alıyor. Mehmet'in dönüş yolculuğunu yaptığı trende tanışıp hoşlandığı genç ve güzel Leyla, Mümtaz bey'in kızıdır. Mehmet bir yandan Leyla'ya duyduğu ilgiye engel olamazken, diğer yandan içindeki nefreti yenememektedir. Yanlış ve adil olmayan bir kararla babasının öldürüldüğünü ispatlamaya çalışan Mehmet, aşkı ve intikam hırsı arasında kalacak, bu arada karşısına çıkan ve Leyla'dan çok farklı bir kişiliğe sahip olan Zehra, onu bambaşka bir yola sürükleyecektir.


  ---------------------------------------
   
Yükleniyor...