Doğal Temalı Masa Nasıl Hazırlanır?

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 5 Eki 2013 tarihinde açılan konu


  1. Gelecek misafirleriniz için farklı bir masa hazırlamak istiyorsanız yapmanız gereken şey önerilerimi dikkatlice okumanız göreceksiniz ki yazımızın sonunda harika bir masaya sahip olacaksınız.

    Doğal temalı bir masa hazırlamak istiyorsanız yapmanız gereken şey toprak tonlarında malzemeler kullanmak olacaktır.Özellikle Sarı ve Kahve tonlarının çok fazla kullanıldığı şık bir masa hazırlayabilirsiniz.Turuncu, Sarı ve kahverengi objeler çok şık ve doğal görünecektir.Masanıza uyumlu renk tonlarında güzel bir fular seçerek bu fular yardımıyla farklı ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.Ayrıca Sayfamızdaki masamızdan örnek alarak şık ve romantik masalar hazırlayabilirsiniz.

    Masanıza renk katan tüm detayları kendiniz belirleyebilirsiniz renk tonlarınn birbirine yakın olduğu şık ve gösterişli ayrıca bir okadar doğal bir masa hazırlayabilirsiniz.Ayrıca masanıza yerleştireceğiniz şık mumlar ayrı bir hava katarak masanızın çok daha şık durmasını sağlayacaktır.

    [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/dogal-temali-yemek-msasi-75573.jpg]dogal-temali-yemek-msasi-75573[/IMGALT]

     

Yükleniyor...