Doktorlar yeniden başlayacak mı ?

'Popüler Diziler' forumunda Sibel tarafından 16 Eyl 2010 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Geçtiğimiz yıllarda reyting rekorları kıran "Doktorlar" izleyicilerin Med Yapıma çok fazla mail atıp dizinin devamını istedikleri ve tekrarları bile iyi reyting yaptığı için dizi yeniden çekilmeye karar verildi.Dizide kadro değişikliği ve set değişikliği yapılacak.

  Doktorlar Ocak'ta Show Tv'de
  Hayranlarının ve Show Tv'nin talebi karşısında böyle bir karar aldıklarını açıklayan Fatih Aksoy, hazırlıklara başladıklarını ve Doktorlar'ın Ocak'tan itibaren yine Show Tv'de olacağını bildirdi.


  [​IMG]
  Dizide Mecburi Kadro değişikliği
  Dizinin yeni çekimlerinde Kesin yer alacak oyuncular ise Levent rolündeki Kutsi.Kutsi, Doktorlar'dan aldığı teklif üzerine Fırat'ın Nar Bahçeleri isimli diziden ayrılarak Doktorlar'da devam etmeye karar vermiş. Bu durumda Kutsi'nin askerliği de askıya alınacak gibi.

  Kader rolündeki Aysun Kayacı ve Haldun Hoca rolündeki Cüneyt Türel de dizi kadrosunda yer alan diğer oyuncular arasında.Ayrıca Dizi kadrosuna Ela'nın kardeşi olarak Genco, Doludizgin Yıllar ve Kapılı Çarşı'dan tanıdığımız Selen Seyven katıldı.Bazı haber kaynaklarında Arka Sokaklardan Kendi İsteğiyle Ayrılan İlker İnanoğlu'nun da senaryoda yer aldığı yazıldı fakat oyuncudan herhangi bir açıklama gelmedi.

  Levent'in büyük aşkı Ela'yı canlandıran Yasemin Ergene, Doktorlar'da yer almayacak. Yasemin Ergene yerine oyuncu arayışları devam ediyormuş.

  Doktorlar'ın ekranlara veda etmesinden sonra oyuncular farklı projelere dağılmışlardı. Gestapo Fikret yani Yeşim Ceren Bozoğlu, Geniş Aile'de Domuşuk Sevim olarak iki sezondur ekranlarda, hem de bir hayli zayıflamış haliyle. Zenan'ı canlandıran Melike Güner, Osman Sınav imzalı Atv'nin yeni dizisi Kılıç Günü'nün fragmanlarında boy gösteriyor. Bekir Aksoy ise Türk Malı'nda Kuzu'larla mücadele ediyor.Fakat yapımcı Fatih Aksoy'un yaptığı açıklama oyuncularla görüşme halinde olunup her an dizi kadrosuna katılabilecekleri yönünde.
   
Yükleniyor...