Düğün Öncesi Cilt Bakımı

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 12 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Düğün Öncesi Cilt Bakımı Önerileri  Düğün Öncesi Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

  Yüzünüzün güzelliğiyle prensesleri andıran bir gelin olmak istiyorsanız; gelin makyajı ve saçına olduğu gibi cilt bakımınıza da özen göstermeniz gerekiyor.

  Düğün Öncesi Cildiniz nasıl güzel görünebilir


  Öncelikle düğün demek koşuşturmak ve stres demektir. Düzenli uyumaya, sinirlenmemeye, yüz masajı ve egzersizler yapmaya çalışın. Bol bol su için ve her gece makyajınızı mutlaka temizleyin.

  Düğün Öncesi Cilt bakımı için ne kadar zaman ayırmalısınız

  Düğünden 2 ay önce cildi bakıma almak bizim için yeterli olacaktır. Aslında sadece düğün için değil her zaman bakım yapmak, dermatologlara danışmak sizin için önemlidir.

  Düzenli olarak cildinize ayıracağınız 10 dakika aslında, sizi yıl boyunca külfetten kurtaracaktır. Kararında fondöten veya 15 koruma faktörlü güneş krem sürmeniz yararınıza olur. Böylelikle cildinizi güneş ışınlarından, hava kirliliğinden ve tüm dış etkenlerden kolaylıkla koruyabilirsiniz.

  Sabah uyandığınızda eğer yüzünüzde bir sivilce çıkarsa sakın sıkmayın. Teninize uygun bir kapatıcı ile kamufle edebilirsiniz. Gözlerinizin altında siyah halkalar olması durumunda fondöten kurtarıcınız olabilir. Nikah öncesi iyi bir uyku ve içki içmemeniz cilt sağlığınız için gereklidir.

  [​IMG]
   
Yükleniyor...