Dünya Kadınlar Günü-Kadınlar Günü Mesajları

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 8 Mar 2011 tarihinde açılan konu


 1. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri
  [​IMG]
  Dünya Kadınlar Günü mesajları,Dünya Kadınlar Günü kutlamaları
  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Kadınımsın. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.

  Kadın; bilmeyene "nefs", Bilene "nefes"tir .

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır.

  Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

  Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır.

  Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  Analarımız, bacılarımız hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

  Tüm Bayanların DÜNYA KADINLAR GÜNÜ kutlu mutlu olsun..

  Kim Kadın?
  Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır.

  [​IMG]
   

 2. Cevap: Dünya Kadınlar Günü-Kadınlar Günü Mesajları

  İnsan olmanın bile zor olduğu bu devirde KADIN olmak.. :f19:

  Kadınlar Günümüz kutlu olsun!..:f63:
   
Yükleniyor...