Dünyanın En iyi Alışveriş Merkezi Şehri

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Blue tarafından 18 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dünya Alışveriş Merkezleri
  Dünyanın En iyi Alışveriş Şehirleri  New York

  New York dünyaca ünlü markaların farklı ve şık mağazalarda sunulduğu bir alışveriş merkezi. Ünlü modacıların ürünlerini, düşük döviz kuru sayesinde çok ucuza satın alabilirsiniz!

  Paris

  Her kesime ve her zevke hitap eden diğer bir şehir de Paris. Şık butiklerden tutun da bohem bitpazarlarına kadar geniş bir yelpazesi var. Alışverişle geçen bir günü, akşam şık bir restaurantta, ünlü fransız şarapları eşliğinde bitirebilirsiniz.

  Dubai
  Birleşik Arap Emirliklerinin gözde şehri Dubai, alışveriş tutkunlarının yeni gözdesi. Nedeni açık: aldığınız ürünlerde vergi yok! Dünya markalarını oldukça ucuz fiyatlara bulabilirsiniz.

  Londra

  Çok ucuz olmamasına rağmen, Londra alışveriş tutkunlarına mükemmel alternatifler sunar. Oxford Street, Kensington, Bond Street dünyaca ünlü markaları ve şık butikleri bulabileceğiniz yerlerden birkaçı.

  Şikago

  Şikago, antikadan tutun da sanat eserlerine kadar her türlü ürünü bulabileceğiniz başka bir şehir. Ayrıca göle nazır harika manzarası ile gözünüze de hitap edecek bir tatil mekanı!

  Milano  Versace ve Armani gibi ünlü markaların şehri Milano, alışveriş tutkunları için muhteşem bir merkez! Bu güzel İtalyan şehrinin sokaklarında yürürken dünyaca ünlü markalara bakmadan edemeyeceksiniz.

  Singapur
  Her türlü ürünü bulabileceğiniz, değişik ve renkli yapısıyla dikkat çeken Asyanın gözde şehri Singapur, bitpazarları ve büyük alışveriş merkezleri ile alışveriş severlere hitap ediyor.

  Madrid

  Madrid Avrupanın önemli alışveriş merkezlerinden bir tanesi. Geleneksel mağazaları, modern alışveriş merkezleri ile birlikte sunan bu şehir, yarattığı zıtlıkla dikkatleri üstüne topluyor.

  Bangkok

  Bangkok, alışveriş severlerin başka bir uğrak mekanı. Lüks alışveriş merkezlerinden çok kurulan devasa pazarları ile dikkat çekiyor. Bu büyük pazarlarda ne ararsanız var; gezmek de bir o kadar eğlenceli!

  Barselona


  Barselona, Avrupanın son zamanlarda popülerlik kazanan başka bir kenti. Bu güzel akdeniz kentinde tatil yaparken son moda ürünlerden tutun da geleneksel Katalan parçalarına kadar her şeyi bulmanız mümkün!
   
 2. Cevap: Dünyanın En iyi Alışveriş Merkezi Şehri

  keşke içlerinden türkiye içi bir yer olsa:)
   
 3. Cevap: Dünyanın En iyi Alışveriş Merkezi Şehri

  Bayanlar işte alışveriş te alışveriş .... :DDDD
   
 4. Cevap: Dünyanın En iyi Alışveriş Merkezi Şehri

  Amannn bu alış veriş merkezleri dedigin yerler hemen şurası akşama forumun bayanları toplanıp hep beraber bir alış veriş yapalım..:):)

  Blueciğim ne ettin sen ...:)
   
Yükleniyor...