Ekim 2010 Burç Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 24 Eyl 2010 tarihinde açılan konu

 1. Aylık Burç Yorumları Ekim 2010
  2010 Ekim Ayı Burç Yorumları
  Ekim 2010 Burçlar
  Ekim 2010 da Burçları Neler Bekliyor


  Koç

  Ay a Merkür ün 2 Ekim 2010 tarihinde başkalarının parasını temsil eden 8. evde yapacağı hareket ile bu aya başlıyoruz. Bu hareket nedeni ile para bu ay pek çok zaman karşınıza çıkan bir konu olacaktır. 7 Ekimde gercekleşecek dolunay esnasında iş ortaklıklarınız konusunda açık görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. 10 Ekim ve sonrası dönemde , daha önceden karar vermek üzere yarım bıraktığınız bir duygusal konu hakkında sıkıştırılabilirsiniz. Aynı şekilde bugünlere karar için ortaklıklarınız konusunda bazı detayları sakladı ya da erteledi iseniz, yüzleşmeler ve mecburi verilecek karar dönemi geldi demektir.

  Boğa

  Bazı Boğa burçlarımız iş yaşamlarını olduğu gibi değiştirmek zorunda kalabilirler. 7 Ekim ve civarında bir iş değişikliği yapabilirsiniz. Yanınızda çalışan yada birlikte çalıştığınız bir bayan elamanın problemi ile karşılaşabilirsiniz. Bir sırrın da bu dönemde ortaya çıktığını görebilirsiniz. 7 Ekim ve civarında bir sürpriz sağlık sorunu size eşlik edebilir. Sonuçlarını ve tedavisindeki aydınlanmayı 22 Ekim e kadar beklemek zorunda kalabilirsiniz. 14 Ekim 2010 tarihinde Venüs ün, 22 Ekim 2010 tarihinde Neptün ün etkisi ile tüm 1 ay boyunca kariyeriniz ile ilgili süper gelişmeler yaşayacaksınız.

  İkizler

  Aşk ve sevgi ilişkilerinde muhteşem tanışmalara hazırlıklı olacağınız bir aydasınız. Partneri olan İkizler burçlarımız bu ay sevgi ilişkilerinde eskiden beri varolan bir problemi çözebilecekler. Yalnız İkizler burçları yeni tanışmalar sizi bekliyor. 11 Ekim ve civarında sizi şaşırtacak , iş hayatınız ile ilgili çok özel bir haberi , sizi derinden etkileyecek bir haberi saymazsanız bu dönem Merkür retrosu dönemidir.forumdas net Ve anlaşmalara imza atmamanız gereken, elektronik eşya ve büyük araç sorunları yaşayabileceğiniz, ilişkilerinizde yanlış anlaşılmaların gerçekleşebileceği, ortaklarınızı yanlış anlayabileceğiniz bir dönem.

  Yengeç

  Bazı Yengeçlerimiz bu dönemde var olan iş yaşamlarında önemli bir döneminde sona erdiğini görecekler. 14 Ekim ve yakınları bir zamanda ev alabilir veya satabilirsiniz. Yeni bulacağınız ev bu ay daha lüks ve sıradışı nitelik taşıyacaktır. Hem de bir güzel haber daha vermeliyim ki, ailenizden gelebilecek bir para sizi rahatlatacaktır. 22 Ekim ve 31 Ekim tarihlerinde dostlarınız kapınızı çalabilir.forumdas net Uzun zamadır görmediğiniz arkadaşlarınızla güzel sohbetler gecelerinizi ve öğle yemeklerinizi donatabilir. 18 Ekim ve civarında da önemli bir iş teklifi alma şansınız var.

  Aslan

  Ayın 7 si civarında ilki olmak üzere, 22 si civarında ise yurt dışı dahi olabilecek uzun bir geziye çıkabilirsiniz. Yabancılar ile iletişiminiz artar iken , uzaklardaki dostlarınız size doğru gelebilirler. Kardeşlerinizde bu ayın ortalarından itibaren görüşme fırsatı bulabilirsiniz.Eşiniz veya ortağınızdan bu dönemde çok güzel haberler alacaksınız. Bu ay aynı günler yayıncılık basın ve medya ile ilgili pek çok habere sebep verecek haber trafiğiniz artacaktır.Sizi ev kazalarına karşı uyarırım. Ekimin 23 ü günü ise bu konuda işaretlenecek bir gün. Ayın 23 ünde evinizdeki tüm işlerinizi yaparken süper dikkatli olmaya gayret edin.

  Başak

  Tüm ay gezegenlerin ana etkileri , yaşamınızı derinden etkileyecek 3. ve 2. eviniz üstünde pek çoğunuz eğitim hayatında önemli bir döneme girmenize neden olacak. Bireysel tanıtım ve tırmanışınız ile ilgili pek çok olanak bulacaksınız.11 Ekim ve civarında bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Her ne olursa olsun göz önünde olacağınızdan hiç şüphem yok. Merkür ün retrosu sebebi ile 22 Ekimden itibaren sizi yılın maddi olarak en olumlu bir 2 haftası bekliyor. Duygusal hayatınız ve sevgi ilişkilerinizde de bu dönemde beklenmedik gelişmeler görünebilir.

  Terazi

  Mars ın son zamanlarda yarattığı bazı olumsuzluklar bitecek ve burcunuzda bu yılın en olumlu yeni ayının oluşması sevgi ilişkilerinin aşkın ve eşler arası yakınlaşmanın çok yoğun olmasını sağlayacak. Yeni bir aşk ilişkisinin başlangıçı için ise 14 Ekim ve 25 Ekim sizin için çok uygun . 7 Ekim civarı bir iş ortağınız veya sözleşmeli çalıştığınız bir kurum veya eşinizle alakalı bir problem ortaya çıksa bile bu problemin sizi çok yoğun üzmesine izin vermeyin. 16 Ekim günü yalan a dikkat etmelisiniz. Başkalarının sizi bir konuda yanlış bilgilendirme olasılığı var.

  Akrep

  7 Ekim ve civarı çalışkanlığınızdan dolayı güzel övgüler alabilirsiniz. 7 Ekim civarında oluşacak olumsuz dolunay esnasında sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bu arada 12 Ekim civarı önemli bir iş projesi , size istikrarlı bir mali kazanç sağlayabilir. Mars 6. evinizi yönettiği için bu dönemde yeni bir iş projesi alabilir veya önemli bir müşteri ile karşılaşabilirsiniz. Belkide uzun zamandan beri kötü giden işlerinizle alakalı yeni haberler gelebilir. Bu arada küçük kazalara ayın 23 ünde dikkat etmelisiniz . Jüpiter kazançlarınızla ilgili haberleri 22 si ve 31 i civarında getirecektir.

  Yay

  12. evinize gelen Merkür de sizin bilmediğiniz hatta duyduğunuzda şok olabileceğiniz bazı gerçekleri birlikte olduğunuz insandan veya onun yakınındaki bir şahıstan öğrenebileceğinizi bize gösteriyor. Ayın ikinci yarısı sosyal yaşamınızda çok olumlu bazı olaylar yaşayacaksınız. 25 Ekim civarı yeni tanışmalar ve aşk ilişkileri başlayabilir. 22 Ekim ve 30 Ekim günleri çok olumlu haberler alabilirsiniz. İnsanların sırlarını öğrenebilir, spiritüel çalışmalara katılabilir ya da kendinizi böyle çalışmalar gerçekleştirmek üzere bir program yapabilirsiniz.

  Oğlak


  Son zamanlarda artan maddi kaygılarınıza rağmen Ekim başında Venüs ün kariyer evinizdeki hareketi ile birlikte iş yaşamınızda son zamanlardan beri süre gelen anlamsız yoğunluk hızla azalarak size kazanç olarak geri dönmeye başlayacak. Merkür 11 Ekimde Uranüs e olumlu açı yaparken bir seyahat fırsatı gündeme gelebilir. Aynı gün önemli bir iş ile alakalı bir toplantı veya imza gündeme de gelebilir. 14 Ekim civarı iş yaşamınızda tam bir zafer kazanabilir, önemli bir maddi kazanca sahip olabilirsiniz.

  Kova

  2 Ekimden itibaren Merkür kariyerinizle ilgili pek çok olumlu haberi size getirecektir. Dolunay esnasında kariyerinizle ilgili , kendi tanıtımınız ve işinizin reklamı ile yakın çevrenizle alakalı bazı haberler gündeme gelebilir. Bu görünüm komşularınızı ve kardeşlerinizi de etkileyebilir. Kardeşlerinizle ve bazı komşularınız ile de gerginlikler yaşamanız olasıdır . ben bu konuyu forumdas net sitesinden çaldım İşlerinizi Merkür retrosu yaklaşmadan bitirmenizi tavsiye ederim. Bu arada 11 Ekim civarı önemli bir parasal sorunu çözebilir, maddi yeni bir gelir kaynağı bulabilirsiniz . Merkür yeni bir müşterinin kapıda olduğunu zaten size gösteriyor.

  Balık

  Merkür ün etkisi 2 Ekim den itibaren sizin yabancılar ile ve yabancı ülkeler ile ilişkilerinizi artırırken, bilhassa hizmet ve medya sektöründe çalışıyorsanız size pek çok güzel haber de getirebilir. Tüm bir ay boyunca yabancılar ile ilişkileriniz gündeme gelir iken 9 . evinizdeki gezegen birikimi sizin 22 Ekim den itibaren uzun bir yolculuğa çıkamınıza, iş için yapılacak önemli seyahatlere işaret edebilir. Bazı Balık burçlarımızın, 22 Ekim den itibaren bel ve böbrekleriyle ilgili bazı problemleri olsa da bunlar çok kalıcı olmayacaktır.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 24 Eyl 2010
 2. Cevap: Ekim 2010 Burç Yorumları

  Bakayım hangisi bana daha uygun ve iyi geliyorsa
  ona göre bir burç seçimi yapacağım:)
   
 3. Cevap: Ekim 2010 Burç Yorumları

  İş hayatı demiş... Yeni bir iş demiş... Birileri bana iş teklifinde bulunuyor da benim mi haberim olmuyor?:)
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Ekim 2010 Burç
 1. Wish
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,670
 2. Wish
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,967
 3. Wish
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,812
 4. Wish
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,021
 5. Wish
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,947