Ekin koç'un sevgilisi kim

'Medya Bölümü' forumunda Büsra tarafından 8 Eki 2009 tarihinde açılan konu

 1. Ekin koç sevgilisi kim gerçek


  Sana Bir Sır vereceğim dizisinin yıldızı Ekin Koç’un hayranları Ekin Koç ve Demet Özdemir’i çok yakıştırmaktadırlar. Ekin Koç’un aşk hayatı sakinliğini korumaktadır. Fakat hayranları hayatında biri olup olmadığını merak etmektedir. Ekin Koç’un sevgilisi Dila Danışman olarak bilinmektedir. Fakat ikili sevgili olmadıklarını söylemişlerdir. Magazinlere sarmaş dolaş yakalanmışlardır. Ekin Koç hayranları bu duruma oldukça fazla tepki göstermişlerdir. Ekin Koç’un yeni sevgilisi yoktur. Bu haber hayranlarını mutlu edecek gibidir. Genç yetenek Ekin Türkmen’e kariyerinde başarılar, aşk hayatında şans ve mutluluklar dileriz

  ekin_Dila. ekin_koc_dila.


  Sana Bir Sır Vereceğim dizisi baş rol oyuncuları Tilki ve Çağla sevgili mi? Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin en popüler oyuncuları Dila Danışman ve Ekin Koç öpüşürken yakalandı. Dizinin tirkaykileri olan küçük genç hayranlarını üzecek olan bu haber hakkında ne düşündüğünüzü paylaşmayı unutmayın.

  İzlenme rekorları kıran gençlik dizisinde hayran kitlesini ikiye katlayan popüleritenin doruğuna ulaşan bu iki genç oyuncu bir mekanda öpüşürken çekilen fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düştü.
   
Yükleniyor...