El yazısı film - El yazısı filmi kampanyası

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 4 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. El Yazısı Filminin bir parçası olmak ister misiniz?
  45. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivalinde Senaryo Geliştirme Ödülü alan El Yazısı sinema filminin çekimlerine 24 Haziran Cuma günü Göynük ilçesinde başlanmıştı.Filmin yönetmeni, aynı zamanda filmin senaryo yazarı da olan ve bundan önce çektiği kısa filmlerle tanınan Ali Vatansever.

  El yazısı oyuncu kadrosu

  Sarp Akkaya (Ezel-Tefo),Salih Kalyon (Ezel-Serdar ), Kenan Bal (Lale Devri- Necip) Wilma Elles (Öyle bir geçer zaman ki-Caroline) , Sercan Badur (Öyle bir geçer zaman ki – Necati), Baran Akbulut (Aşk-ı Memnu – Beşir )

  El Yazısı filminde mütevazı bir Anadolu kasabasına şans eseri gelen turist Julia’yı, herkesin okula beklenen ilk yabancı öğretmen sanması ile başlayan olaylar anlatılırken ,filmi oluşturan üç ana bölümde , mutluluğun peşinden koşan insanların hikayesini izleyeceğiz.

  Film ekibi, yurtdışında birçok farklı sinema projesi için uygulanan Crowdsourcing yöntemi ile sinema severlere filmin yapımcısı olma, filmde oyuncu olarak yer alma gibi filmin bir parçası olma şansını sunuyor. Herkesi El Yazısı ailesine katılmaya davet ediyor.

  Kampanyaya son katılım tarihi: 12 Temmuz 2011
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 4 Ağu 2014
Yükleniyor...