Emre Aydın Kanser Mi

'Haberler' forumunda Aysell tarafından 27 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

 1. Emre Aydın Kanser mi?

  [​IMG]

  Emre Aydın Rock’n Coke konserinden sonra baygınlık geçirince hastaneye kaldırılmış. Konser turnesinde sürekli halsiz olduğu, öksürükten ve bronşitten rahatsız olduğu belirtildikten muayneye tabi tutulmuş. Yapılan testler sonrasın da Emre Aydın’da Akciğer Kanseri olduğu iddaları ortaya atıldı. Test sonuçlarına göre ünlü sanatçının Akciğer Kanseri’nin etkileri görüldüğü ortaya çıktımış.

  Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan G.U. Doktor ve Ünlü sanatçının yakın bir arkadaşının odada test sonuçları hakkında tartıştığını iddaa etti.

  Yakın Dostları ve Hayranları Şokta!
  Haberi duyan yaklaşık 30 kişilik Emre Aydın hayranı, hastaneye akın etti. Olay, hala kamulife edilmeye çalışılırken, sayılı hayran kitlesininse Emre Aydın’ın çok yakın dostları olduğu iddaa edildi. Yakın zamanda Emre Aydın resmi web sitesinde ve basında gerekli açıklamanın yapılacağını söyleyen SONY BMG şimdilik açıklama yapmaktan kaçınıyor.

  Teşhis Zamanla Kesinleşecek!
  Sağlık testleri devam eden ünlü sanatçının hastalığının tam olarak kesinleşmediği fakat, büyük bir ihtimalle Akciğer Kanseri teshişinin yakın zamanda koyulacağı öne sürüldü.
   
 2. Cevap: Emre Aydın Kanser Mi

  insallah değildir :(
   
 3. Cevap: Emre Aydın Kanser Mi

  Insallah degildir... rabbim acil sifalar versin !!
   
 4. Cevap: Emre Aydın Kanser Mi

  umarım değildirrr...çok üzülürüm gercekten degerlı bır sanatcı...ALLAH şifasını versın
   
 5. Cevap: Emre Aydın Kanser Mi

  inşallah değildir...umarım kısa zamanda iyileşir...
   
 6. Cevap: Emre Aydın Kanser Mi

  İnşallah değildir...Olanlara da Allah acil şifalar versin şu mübarek ramazanın hürmetine....
   
 7. Cevap: Emre Aydın Kanser Mi

  Arkadaşlar,bu haber gerçek değildir. Emre aydın'ın herhangi bir sağlık problemi de yoktur. Emin olabilirsiniz . Emreaydın'ın resmi sitesi olan emre aydın resmi web sitesi 'da gerekli açıklama yapılmıştır -ki bu açıklama Emre'nin tarafından gerçekleştiriliyor. İnanmayın şöyle şeylere. ;)
   
 8. rwA

  rwA

  Cevap: Emre Aydın Kanser Mi

  inş degildir allah korusun
   
Yükleniyor...