En Anlamlı Duygusal Sözler

'Güzel Sözler' forumunda Merve tarafından 30 Nis 2012 tarihinde açılan konu

 1. En Anlamlı Duygusal Sözler

  Anlamlı Duygusal Sözler

  - Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!!

  - Hasretin bir yana kahrin bir yana Sensizlik ne demek sorsunlar bana Bu hasretlik biter nasil olsa Yinede sevgilim doyamam sana!!.

  - Bir gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanrıyı mı diyeBen hiç düşünmeden Tanrıyı diyeceğim ve sen küsüp gideceksin. Ama nereden bileceksin içimdeki Tanrının sen olduğunu

  - Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyiSeni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, Belki seversin diye

  - Dolmasin gözlerin düsündügün an Gecmisle teselli bul zaman zaman Bu hasretlikte biter diye dayan Benden baskasini sevme ne olur!!.

  - Ben seni kalbime yar diyerek Gurbette sevgilim var diyerek Alin yazima boyun bükerek Gözel göslerini görmeye geldim!!

  - Mevsimlik bir cicekmisin bir bahar acip bir bahar solasin? vefasiz bir gönülemi düstünde dün hatirlanip bu gün unutulasin? Asla unutmaki hep aklimdasin!!

  - Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa, bilki o seni benden daha çok seviyor

  - Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

  - İnsani yaslandiran yasadigi yillar degil, ulasamadigi arzularidir. hayatta en aci sey felaketler degil, yasanmasi mümkün iken yasanmayan mutluluklardir!!

  - Kimsin sen yasamak isteyipte yasayamadigim umutlarimsin, farkinda olmadan yillardir bekledigimsin belkide, kimsin sen, sen benim sevdigimsin sevdigimi söyleyebildiğimsin.

  - Bu aşkın menüsünde ara sıcaklarda ihanet vardı; onu yemek sevgiliye düştü, benim payıma soğuklardan intikam kaldı! Şimdi yanar döner bir yalan söyle sen garson bana, mesela "O hala seni seviyor..." de bana!

  - Benim yollarimi bekler diyerek Benim hasretimi ceker diyerek Artik bu ayrilik yeter diyerek Sana canimi vermeye geldim!!

  - Sen Yanimda Kal Varsin Hayat Bir masal Olsun Ben Yine Dinlerim O masaLi Varsin Yalan Olsun..

  - Eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev,Daha sonrada istersen beni,Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.  alıntı