En Güzel Kısa Türkçe Dualar

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Yasemin tarafından 6 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Güzel Kısa Türkçe Dualar
  Türkçe kısa dualar bir çoğumuuzn daha kolay ezberlediği aklımızda daha kolay kalan dualardır.Türkçe kısa dualar dan bir kaçtanesini sizler için sayfamızda paylaşıyoruz.

  Allahım!

  Şimdiye kadar yaptıgım,Bundan sonra yapacagım ,Gizlediğim ve açıga vurdugum,Ve benden daha iyi bildigin günahlarımı affeyle.Öne geçiren de sen,Geride bırakan da sensin,Senin gücün herşeye yeter.

  Allahım

  Allah'ım bir kişinin ellerinden tutmadan önce, onun bana kalbinin sırlarını öğret.Allah'ım muhakkak ki senden sevgini ve seni sevenin sevgisini isterim.Allah'ım sen benim vekilimsin; sen yardım edersen bize kimse galip gelemez,sen yardımcımız ol Allah'ım...Ey Rabbim bana hikmet ver ve beni iyiler arasına kat.Rabbim gerçekten bana indireceğin her hayra muhtacım. Bana hayırlı bir yol göster.


  Allahım!

  Günahlarımı bilgisizlik yüzünden yaptıklarımı haddimi aşarak işledigim kusurlarımı benden daha iyi bildigin bütün suçlarımı bagışla!

  Allahım!

  Ciddi ve şaka yollu yaptıklarımı,Yanlışlıkla ve bilerek işledigim günahlarımı affeyle!Bütün bu kusurların bende bulundugunu itiraf ederim.
   
 2. Cevap: En Güzel Kısa Türkçe Dualar

  Allah razı olsun...Allah herkesin duasını kabul etsin...
   
Yükleniyor...