Ender Saraç alerji

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Wish tarafından 21 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Ender Saraç alerjiye bitkisel çözüm
  Ender Saraç alerji tedavisi
  Bitkisel alerji tedavisi Ender Saraç


  Ender Saraç alerji ile ilgili olarak vücudun bazı etkenler karşısında alerjik durumlar göstermesinin mümkün olduğunu bunların yediğimiz yemekler, havadaki tozlar, elbiseler, kokular ve benzeri durumlar karşısında vücudun alerji gösterebileceğini söylüyor. Ayrıca bütün bunların yanı sıra psikolojik yada yanlış beslenmeden de kaynaklanabilir. Geneli itibari ile bu durum hazır gıda tüketimin ağırlıklı olduğu kişilerde daha sıklıkla görülmektedir. Alerjinin çeşidi ne olursa olsun bu gibi durumlarda karaciğerin temizlenip toksinlerden arındırılması gerekmektedir. Kişi alerji durumu ile karşılaştığında alınan C vitamini miktarı önem arz etmektedir. Kişi alerji durumunda vücut direncinin düşmesine neden olan yağlı gıdalar, et, balık gibi besinlerden uzak durmalıdır.

  Ender Saraç'tan Alerji İçin Bitkisel Tedavi

  1 tatlı kaşığı üzerlik tohumu, 1 tatlı kaşığı çörek otu, 1 tatlı kaşığı meşe kabuğu, 1 tatlı kaşığı mercanköşkü, 1 tatlı kaşığı papatya. Tüm bu malzemeleri 1 kapın içine koyun ve 5 dakika kaynatıp süzün. Süzdüğünüz suyu günde 3 defa olmak üzere burnunuza çekin.

  Bunun dışında kına, ısırgan otu, oğul otu, adaçayı, ravend ve acı yonga bitkilerinden birer tutam olmak üzere 1 litre suda 5 dakika kaynatıp süzün, yemek arasında yada sonrasın da 1 çay bardağı içebilirsiniz.
   
Yükleniyor...