Ender Saraç lahana suyu

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Wish tarafından 26 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Lahana Suyunun Faydaları
  Ender Saraç lahana Suyu İle Zayıflama
  Ender Saraç lahana Suyu Diyeti


  Dr.Ender saraç lahana suyu ile zayıflayabileceğinizi, zayıflamak için yapacağınız bu kürün aynı zamanda vücudunuzdaki toksinleri atacağını, ve kansere karşı sizi koruyucu hala getireceğini paylaşıyor. Lahananın sağlıklı yaşam, koşullarında çok faydalı ve yararlı olduğunu söyleyen Dr Ender Saraç, lahana suyu ile fazla kilolarınızdan kurtulabileceğinizi, forma girebileceğinizi söylüyor.

  Lahana suyu ile zayıflama şu şekilde ;

  Yaklaşık olarak 600 ml suyun içine dört, beş adet beyaz lahana yaprağını koyuyoruz ve hafif ateşte 7-8 dakika süreyle pişiriyoruz. Daha sonra lahana suyumuzu, temiz bir kaba, şişeye alıyoruz, ve diyetimize başlıyoruz. Haftanın ilk beş günü, yemeklerden önce her sabah uyanınca, kahvaltıdan sonra 150 ml lahana suyu içiyoruz, daha sonra kahvaltımızı yapıyoruz. öğlen yine aynı şekilde, akşam yemeğinde yine aynı terkibi uyguluyoruz. Bu yöntem lahana suyu ile zayıflarken, ilk beş gün boyunca bu şekilde sürdürülmelidir. Beşinci günden itibaren, diyetimizin ikinci haftasında her gün, sadece bir su bardağı içiyoruz, lahana suyundan, üçüncü hafta iki günde bir, bir su bardağı lahana suyu, dördüncü hafta üç günde bir lahana suyu, bu şekilde her geçen hafta gün sayısını arttırarak lahana suyumuzu azaltıyoruz. Yedinci haftaya kadar bu diyeti uyguladığınızda, sizde farkında olacağınız bir kilo düşüşü yaşayacaksınız, bu diyeti uygularken spor yapma gibi bir lüksünüz var ise, daha faydalı ve yararlı olacaktır. Yüzme, egzersiz gibi sporlar idealdır.

  Lahana suyunun kokusu biraz acı ve kötü olabilir, ancak faydaları ve yararları o kadar çok ki, şifalı bitkilerden faydalanmak gerekir.
   
Yükleniyor...