Ender Saraç terleme

'Sağlık Rehberi' forumunda YAREN tarafından 22 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Ender Saraç terlemeye bitkisel çözüm,Ender Saraç formülleri,Ender Saraç kürleri,Ender Saraç terlemeye çözüm,

  Ender saraç aşırı terleme tedavisi
  [​IMG]

  Ender Saraç aşırı terleme tedavisi için aşırı terlemesi olan kişinin tedavi sürecine başlamadan önce hastalığının nedenlerini kesinlikte uzman kontrolünde araştırmalıdır. Kişinin kilo durumu ve beslenme programı gözden geçirilir. Önceden uzun süreli bir rahatsızlık geçirip geçirmediği araştırılmalı, Tiroid ve böbrek üstü bezlerinde bir sorun olup olmadığı incelenmelidir.

  Şayet vücudunuzda bu şikayetlerin hiç birisi mevcut değil ise sempatik sinirlerin doğuştan aşırı çalıştığı ve fazla ter salgıladığı kısacası sorunun genetik olduğu düşünülür.

  Aşırı terlemenin genetik olduğuna varılması halinde hastaya beyaz renkli, hafif ve pamuk elyaf içeren giysi ve çoraplar giyilmesi tavsiye edilir. Aşırı terlemenin olduğu bölgelere kurutucu pudra ve solüsyonlar kullanılması önerilir.

  Ender Saraç aşırı terleme tedavisi için etkili 2 farklı yöntem olduğunu faydasının ise oldukça etkili olduğunu belirtti.

  İyontoforez
  Genel itibari ile el, ayak ve koltuk altındaki terlemelerin tedavisinde kullanılan bir yöntemdir, hastalığının tedavisinde 1 ila 3 aylık iyileşme dönemi sağlamaktadır.

  Botox tedavisi
  El içi, ayak tabanı ve koltuk altı terlemesinde kullanılan bu yöntem 8 ila 10 aylık iyileşme dönemi sağlamaktadır.
   
Yükleniyor...