Engelleri Kaldırın !!!

'Teknoloji' forumunda Pardus tarafından 13 Mar 2010 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  '' Her şey “insan olmakla başlar. Hepimiz aynı şekilde doğduk, aynı şekilde doyduk, çocuk olduk. Sonra büyüdük, olduk. Kadın ve erkek olduk. Yaşlı ve genç. Özgür ve tutuklu. Siyah ve beyaz. Farklı sıfatlar verildi her birimize: uzun, kısa, şişman, güzel, çirkin, “engelli olduk. Eşit olamadık bir tek. Hani herkes eşitti hayatta?! Neden bazıları daha eşittir ki bu hayatta!

  Sen Sokağa çıktığında kaç tane engelli ile karşılaşıyorsun? Karşılaştığında ne düşünüyorsun? Bir şey düşünüyor musun? Türkiye nüfusunun yüzde kaçı engelli biliyor musun? Sokakta bir engelli görmek için kaç engelin var farkında mısın? Peki onların nasıl yaşa(yama)dıklarının?

  Büyüdüğünde kim olursan ol, ne yaparsan yap eşit yaşamak için çalışan insanlar var burada! Her insanın birçok engeli ve bir kalbi var. Kalbini engelleme, engelleri kaldır!

  Eğer sen de insan olmayı önemsiyor, “bir engel de ben olmayayım diyorsan;

  Kalbini engelleme, engelleri kaldır! | engellerikaldir.com a girerek destekleyenlere kendi adını ekleyerek hassasiyetini gösterebilir, facebook grubuna tüm listeni davet edebilir, msn iletine web site adresini yazabilir, blog veya sahip olduğun mecralarda konuya yer verebilir, konu hakkında fikir ve önerilerini e-posta gönderebilir, sponsor olabileceğini düşündüğün tanıdıklarına konuyu paylaşabilirsin.

  Gün gelecek, herkes önce “insan olacak

   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 17 May 2012
 2. Flu

  Flu

  Cevap: Engelleri Kaldırın !!!

  Rep niye veremedim bilmiyorum ama alacaklı olun..Yaşama dair böylesine duyarlı olabildiğiniz için varlığınıza teşekkür ederim:f118:
   
Yükleniyor...