Erkek giyiminin sırları

'Sosyal Konular' forumunda HazaN tarafından 27 Şub 2009 tarihinde açılan konu

 1. Ten Renginiz ile en uyumlu seçimler...
  Renk seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ten ve saç renginizdir. Esmer ve buğday tenliyseniz gömlek alırken ekru, kızıl-bej, kızıl-kahve ve ten renklerinden kaçınmalısınız; bu renkler sizin daha soluk görünmenize neden olacaktır. Takım elbise ve ceket seçerken de kahve tonlarında seçici davranmanız, özellikle derin, siyaha yakın kahve tonlarını tercih etmeniz siin için daha uygun olacaktır.

  Antrasit ve lacivert gibi koyu renk takımları seçtiğinizdegömlek tercihinizi daha açık pudra tonlarında kullanmanız, ten renginiz ile daha uyumlu kombinler oluşturur.

  Açık ten ve saç rengine sahipseniz hassas olmanız gereken renkler ise ten renkleri ve yakın tonlarıdır. Ayrıca ten renginize tezat yaratacak çok koyu renkli gömlek ve takım kombinlerinden kaçınarak, koyu renkleri dengeleyici pastel renk tonları ile yapacağınız kombinler size daha çok yakışacak.
   
 2. Cevap: Erkek giyiminin sırları

  Size en yakışan pantolon kesimi...

  Genel olarak pantolon seçerken yapılan en önemli hata; kilolu, geniş basenli ve bacak boyu kısa kişilerin geniş pantolonlar seçmesidir.

  Geniş formlar, geniş formu gizlemez aksine dahada geniş ve hantal gösterir. Bacaklarınız kalın ve basenleriniz dar değilse daha formlu, basen genişliği fazla olmayan pantolonlar seçerek daha fit görünebilirsiniz. Çok geniş paçalar yerine orta darlıktaki paça formları, bu fit görünümü olumlu yönde destekler. Zayıf ve uzun bacaklıysanız çok dar kalıp ve kesimlerin kullanmamalısınız.

  Sezonun yükselen modası dar paça pantolanların genelde yüksek bel olanlarını tercih etmelisiniz. Bacak boyunuz uzun değil ve kilo fazlanız varsa hafif yüksek belli ve dar paçalı klasik pantolonlar bacak boyunuzu daha uzun gösterir.
   
 3. Cevap: Erkek giyiminin sırları

  ben kırmızı bir takım elbise ile sarı kundura giysem acaba yakışırmı :confused:;) bi de kunduranın topuğunu kırsam acaba yakışırmı he hazan ?;)
   
 4. Cevap: Erkek giyiminin sırları

  [​IMG]
  yada bele;)
  [​IMG]
  nasilim ama :f196:
   
 5. Cevap: Erkek giyiminin sırları

  cok yakısıklı olmusun amca nasıl da yakısmıs pembe sana :f196::f196::f196::f196:güle güle giy elbiseni:f30:
   
 6. Cevap: Erkek giyiminin sırları

  çok sağol yeğenim ben genelde bele giyinirim;)
   
Yükleniyor...