Erkekler Kime Aşık Olurlar

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 2 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]


  Erkekler Kime Aşık Olurlar,Aşkı Bulmak İçin Güzel Olmak Gerekirmi
  Aşkın varlığına olan inancımızın tuhaf bir şekilde yara aldığı şu günlerde, kadınların aklına hep bu soru takılıyor: Aşkı bulmak için güzellik şart mı? Bedensel olarak güzel olan her insan, elbette diğerlerinden biraz daha şanslıdır çünkü güzellik herkesin ilk etapta ilgisini çeken ve beğeneceği bir özelliktir.Peki bir kadın güzel ve seksi bir kadın gördüğünde, ilk önce ne düşünür sizce?

  Sizin başkalarında olamayan ruhsal ve zihinsel becerileriniz vardır, çok yeteneklisinizdir ancak güzellik kısmını geçemediğinizden, sizin aklınıza aşık olacak erkeği bir türlü bulamıyorsunuzdur.Size büyük bir sır veriyorum; bir kadını seksi ve güzel gösteren en önemli şey nedir biliyor musunuz? Özgüven! Yalnız özgüveni ukalalık ve burun büyüklüğüyle karıştırmayın. Özgüven, girdiğiniz her ortamda sizi güzel gösterir, hele bir de yüzünüzde sıcacık bir gülümsemeniz varsa

  Her zaman temiz ve bakımlı olun. Kusurlarınızı örtmek için abartmayın, tam tersi sadeleşin. Temizlik ve bakımın önemini kavrayın. Bedeniniz mis gibi kokarsa, saçlarınız tertemiz olursa, kıyafetiniz, makyajınız da tamsa, kendinize güveniyorsanız; ışık gibi çevrenizi aydınlatırsınız. Ve çevrenizdekiler de pervane böcekleri gibi size doğru çekilirler.Bu formülü unutmayın ve hayatınızda hep kullanın. İçinizin güzelliğini dışınıza yansıtın. Böylece bir erkeğin size aşık olmaması için hiç bir neden kalmıyacakdır ortada..
   
  Son düzenleme: 2 Haz 2012