Erkekler Neden Sevgililer Gününü Kutlamaz?

'Kişisel Bakım' forumunda Ceylan tarafından 11 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Erkekler Niçin Sevgililer Gününü Kutlamak İstemez?


  [​IMG]

  Pek çok kadın sevgililer gününü iple çekerken erkekler sanki bu günü hiç bilmiyormuş gibi hareket etmekten zevk alır. Bu yüzden de sevgililer günü sanki kadınlara özel bir günmüş gibi algılanıyor. Bu gün için kadınlar aylar öncesinde alacakları hediyeyi yapacakları sürprizi belirlerken,erkekler bunu son ana bırakıyor hatta bazen unuttum diyebiliyor. Peki sizce neden?

  Bunun en büyük sebebi kadınların her zaman sevgilerini göstermekten çekinmemesi. Sevgisini her an belli etmek isteyen kadınlar için Sevgililer günü büyük bir fırsat.Erkekler ise işlerine, partnerlerine sevgisini göstermeyi pek sevmiyorlar.

  Bu yüzden de erkeklere sevgililer günü zorlama bir sevgi gösterisi gibi geliyor. Tabi doğuştan romantik erkekleri bu genellemenin dışında tutuyoruz.

  Siz siz olun bu sevgililer gününde sevgilinizden romantik aşk sürprizleri, havai fişekler, bilboardlara aşk ilanları beklemeyin çünkü hayal kırıklığına uğrarsınız. Bu günü güzel geçirmek istiyorsanız büyük sürprizler yapmak yine size düşecek. Bir de unutmadan sevgilinize sürekli bu günü hatırlatıp onu sıkmayın. Çünkü erkekler zorlama olan hiç bir şeyi sevmez...

  Ceylan/ Forumdaş
   
Yükleniyor...