Erkeklerin Gitmek İstemedikleri Yerler

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 1 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Birçok erkek tarafından hoşlanılmayan ve gidilmeisnden nefret eidlen yerlere nereler.Erkeklerin Gitmekten Nefret Ettiği Yerler hakkındaki yazımzıda birlikte olduğunzu bir erkeği istemediği bir şeye zorlamamk için mutlaka öğrenmeniz gereken bilgileri bulabilirsiniz yazımızda.Erkekleirn gitmek istemeidkleir fakat mecburen gitmek zorunda kaldıkları yerler;

  erkeklerin-gitmek-istemedikleri-yerler-.jpg

  Erkeklerin Gitmekten Nefret Ettiği Yerler

  Erkeklerin gitmekten nefret ettiği yerler nerelerdir?

  Sevgilinizle birşeyler yapmaktan hoşlanıyorsunuz ama erkeklerinde gitmek istemeyeceği yerler vardır. Erkek arkadaşınızı buralara sakın götürmeyin...

  Dans Kursları: Özellikle Türk erkekleri için geçerli bu. Dans kursu almak istiyorsanız kendinize başka bir partner bulun. Eğer kurs talebi sevgilinizden geliyorsa mutlaka değerlendirin.
  Aile Yemekleri: Erkek arkadaşınızı ailenizle yemeğe zorlamanız ciddi sonuçlar doğurabilir. Ya onu buna önceden iyice hazırlayın ya da hiç kalkışmayın.

  Alışveriş: Kimi erkek için alışveriş eziyetle aynı manaya geliyor. Alışveriş meraklısı bir erkeğiniz yoksa hem kendinize hem ona günü zehir etmiş olursunuz.

  Kamp: Outdoor sporları seviyorsunuz doğada yürüyüş yapmak istiyorsunuz. Yanınızda da sevgiliniz olsun istiyorsunuz. İyice düşünün eğer sevgiliniz bundan gerçekten hoşlanmıyorsa ortak zevklerinizden biri değilse onu zorlamayın. Çünkü hem kamp erkeği olmaya çalışıp hem de eğleniyormuş gibi görünmeye uğraşırken çok sıkılacak ve sizi de sıkacak.

  Opera: Çok az erkek opera seviyor. Bu konuda onları zorlamayın. Gerekiyorsa kız arkadaşlarınızla gidin.

  Romantik filmler: Erkekler romantik filmleri yalnızca ilişkilerin ilk günlerinde seviyorlar. Sonrasında pek ilgilenmiyorlar. Bu konuda ısrarcı olmayın.

  İlişki Atölyeleri: Erkekler ilişkiler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmayı pek istemezler. Tek başınıza yapmanız gereken bir etkinlik daha…