Es Es Kampüs Dizisi

'Popüler Diziler' forumunda Wish tarafından 27 Tem 2009 tarihinde açılan konu

 1. Es Es Kampüs
  Es Es Kampüs Atv
  Es Es Kamdüs Dizisi Konusu,oyuncuları,Resimleri

  [​IMG]

  Atv nin ağustos ayında seyircisiyle buluşacağı yeni dizisi Es Es Kampüs.Hacıhüsrev'li gencin hayat mücadelesi 'Es-Es Kampus', sıkı ve sert bir gençlik dizisi..

  Tim’s’ten yeni gençlik dizisi
  Kavak Yelleri, Melekler Korusun gibi sevilen gençlik dizilerine imza atan Tim’s Production,yeni bir gençlik dizisi daha çekmeye hazırlanıyor.Çekimleri 20 Temmuz’da Eskişehir’de başlanan “Es-Es Kampüs“ isimli dizide, genç kuşak oyuncularla usta tiyatrocular buluşacak. Dizide başlıca rolleri Türkiye Güzeli Leyla Lidya Tuğutlu, Berk Hakman, Derya Alabora, Erdal Beşikcioğlu ve Nuri Bilge Ceylan‘ın Altın Palmiye Ödüllü son filmi “3 Maymun“daki performansıyla dikkatleri üzerine çeken ödüllü oyuncu Ahmet Rıfat Şungar paylaşacak..

  Yapım: Tim’s.
  Yapımcı: Timur Savcı.
  Senaryo: Barkın Şenüren.
  Yönetmen: Bahadır İnce
  Oyuncular: Ahmet Rıfat Şungar, Berk Hakman.Leyla Lidya Tuğutlu

  Konu: Uras, tanıştığı Işık Hoca sayesinde yepyeni bir başlangıç yapmak ister ve üniversiteye kaydolur. Yeni hayat, yeni şehir, yeni arkadaşlar, kampus hayatı, okul masrafları için çalışmak, Uras’a göre yeniden doğmaktır. Uras bir de aşkla tanışır, ama geçmiş günahların gölgesi uzun olur! Hapisten kaçan abisi Uras’ın izini bulur ve kurtulmak istediği geçmişini peşine takar.
   
Yükleniyor...