Eski Sevgili Arkadaş Olur mu?

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 22 Tem 2013 tarihinde açılan konu

 1. Eski Sevgiliden Arkadaş Olur mu


  Eski sevgiliden arkadaş olurmu sorusunun cevabı hep merak edilmiştir bu oldukça zor bir durum olsa gerek sevgiliniz olan birini arkadaş gibi görmek kimilerine göre zordur kimilerine göre olabilecek bir durumdur.Açıkçası bende eski sevgilinin arkadaş olamayacağını düşünenlerdenim.

  Eski sevgiliden arkadaş olurmu sorusunun yanıtını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz..

  Eski sevgiliden arkadaş olmaz nedenmi? Çünkü sevgilinizin eski olması demek sizin onunla iyi anlaşamadığınız demektir bu nednele anlaşamadığınız biriyle nasıl arkadaş olabilirsinizki?Birde şu var eğerki eski sevgilinizi hala seviyorsanız onunla arkadaş olmanız yapacağınız en büyük hatadır.Tam tersi bir durum söz konuus ise eski sevgiliniz sizi hala seviyorsa sizden ileride arkadaşlık dışında bir çok beklentisi olacaktır bu beklentiler ileriki zamanlarda takıntıya dönüşebilir ve bu sizi fazlasıyla yoran bir durum haline gelebilir.

  Birbirinize yakınken sevgiliyken aranızda kurulamayan iletişimin bağın arkadaşken kurulması nerdeyse imkansızdır.Yok siz hala hayır ben sevgilimle arkadaş olabilirim diyorsanız karar size kalmış en doğru kararı verecek olan kişi yine sizsiniz yalnız olacakları bilmeli ve dikaktli olmalısınız.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/sevgiliden-arkadas00-8675.jpg]sevgiliden-arkadas00-8675[/IMGALT]
   
Yükleniyor...