Esmere Yakışan Saç Renkleri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 18 Mar 2014 tarihinde açılan konu

 1. Esmere Yakışan Saç Renkleri nelerdir?


  Saçınızı boyatmak istiyorsunuz fakat bir türlü ne renk boyatacağınıza karar veremediyseniz.Konumuzu mutlaka okumalısınız esmer tenli bayanlara hangi saç renkleri daha çok yakışır?

  Ten renginiz esmer ise size uygun en ideal saç rengi hangisi olabilir;Esmer tene hangi saç rengi yakışmaz diye bir yazımız olmayacak çünkü profesyonel bir makyaj ile esmer tene yakışmayan saç renkleri bile yakışabilir.

  Esmerler için Kızıl saç rengi Rihanna’nın esmer tenindesıklıkla gördüğümüz kızıl renk saçlar buna örnektir. Kızıl renk saçlar kullanımı zor bakım ve özen isteyen bir renktir.

  Esmerlere Balyaj Sarı bebeksi renkler çok yakışır. Bu rengin esmerler için eksi yanı sürekli makyaj istemesi. Makyajsız sarı saç ve esmer tene sahip olmak istiyorsanız allık ve rimeli hep yanınızda taşımalısınız.

  Esmerler de Mavi Siyah saç rengi de oldukça iyi durur. Esmer tenli Adriana Lima’nın saçları için tercih ettiği mavi siyah renk çok tatlı ve doğal görünüm için ideal renkler arasında. Hem masum hem de vamp görünmek istiyorsanız mavi siyah tercihin olmalı. Çekici ve seksi bir renk.

  Esmerler de Kahve rengi saçlar :Kahve tonları birçok ünlünün tercihi her ünlü zaman zaman saçını kahve tonlarında yaptırmıştır. Esmer tenlere bence en çok yakışan saç rengi kahve ve tonları bal köpüğü doğru ellerde yapıldığında aralara hafifte ışıltı atıldığında gerçekten esmer tenlerde mükemmel bir görüntü oluşturuyor. Kahve tonları özünde koyu saç rengine sahipseniz renginizi belirleyip kendiniz de evde rahatça uygulayabilirsiniz. Çünkü bu renk sık sık dip boyası ister.

  hangi-tene-hangi-renk-saç.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 16 Ağu 2014
Yükleniyor...
Benzer Konular - Esmere Yakışan Saç
 1. Yasemin
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  876
 2. Pardus
  Yanıt:
  2
  Gösterim:
  1,020