etilerde patlama istanbul

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 26 May 2011 tarihinde açılan konu

 1. etilerde patlama oldu
  etilerdeki patlama görüntüleri
  etilerde patlama video
  etilerde patlamada yaralananlar

  İstanbul Etiler'de patlama oldu
  Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu yakınındaki Koç Köprüsü altında bulunan İETT durağında saat 09:00'da bir patlama meydana geldi. Patlamada 8 kişinin yaralı olduğu öğrenildi. Şiddetli patlamanın ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi ve ambulans sevk edildi.

  İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Beşiktaş'taki patlamaya, elektrikli bisikletin üstüne konulan patlayıcının neden olduğunu bildirdi.

  Olayın kim ya da kimler tarafından yapılmış olabileceği yönündeki gazetecilerin sorusuna Çapkın, "Şimdilik bir şey söylemek doğru değil, ses bombası değil orta şiddetli tahribat yapsın istenmiş İstanbulluların içi rahat etsin mutlaka buluruz. Gerek zamanlama gerek polis okuluna yakın olması altı çizilmesi gereken iki unsur diye düşünüyorum." cevabını verdi.

  Okmeydanı ve Şişli Etfal Hastanelerinde tedavi altına alınan biri polis 7 kişinin isimleri belirlendi. Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu yakınındaki Koç Köprüsü'nün altında meydana gelen patlamada yaralanarak Şişli Etfal hastanesine kaldırılanların polis memuru Üzeyfe Erdem, İETT şoförü Seyfi Erdem, Yazgülü Şubatlı, Sami Işık ve soyadı öğrenilemeyen Agof adlı kişiler olduğu öğrenildi. Buradaki yaralılardan Yazgülü Şubat'ın hayati tehlikesi olmamasına karşın durumunun ağır olduğu belirtildi.

  Okmeydanı Hastanesinde tedavi altına alınan yaralıların ise Ayten Bal ile Ceyhan Mercan olduğu belirtildi. Ayağından yaralanan Ayten Bal'ın ameliyata alınacağı bildirildi.

  İstanbul Etilerde patlama ilk görüntüler  alıntı:sabah
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Oca 2014
Yükleniyor...