Evdeki Malzemelerle Diş Beyazlatma

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 13 Ağu 2013 tarihinde açılan konu

 1. Evdeki Malzemelerle Diş Beyazlatma Nasıl Olur  Sizlere evde kolayca hazırlayabileceğiniz dişlerinizi beyazlatmak için oldukça kolay ve pratik öneriler hazırladık.Evinizde kolayca hazırlayacağınız karbonatlı karışımla bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

  Dişlerinizi beyazlatmaya başlamadan önce bir ağız muayenesi yaptırmanız şarttır. Yaptıracağınız bu muayenede ağız içerisindeki dolgular, porselen kaplamalar, çürükler ve minedeki çatlakların belirlenmesi gerekmektedir.Bu önerileri dikkate alırsanız daha sağlıklı ve parlak dişlere shaip olabilirsiniz.

  Sıra geldi evde dişlerinizi beyazlatmak için hazırlayacağımız diş beyazlatma kürüne.Bunun için gerekli olan 1 çay kaşığı karbonat,yarım limonun suyu,2 damla zeytinyağı'dır.Bu malzemeleri temin ettikten sonra bir kabın içerisinde güzelce karıştırın hazırladığınız karışıma diş fırçanızı batırın ve dişlerinizi güzelce bu karışımla fırçalayın.Bu sayede dişlerinizde oluşan lekelerden kurtulabilirsiniz özellikle sigara,çay ve kahve nedeniyle oluşan lekelerden kolayca kurtulabilirsiniz bu kür sayesinde.Kolay gelsin sağlıklı ve bembeyaz dişlere sahip olmanızı diliyoruz.:f40:

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/evde-dis-beyazlatma-44468.jpg]evde-dis-beyazlatma-44468[/IMGALT]
   
Yükleniyor...