Explorer 8 güvenlik açığı güncellemesi

'Teknoloji' forumunda HazaN tarafından 23 Oca 2010 tarihinde açılan konu

 1. Son günlerde ortaya çıkan ve özellikle Internet Explorer 6 kullanıcılarını etkileyen güvenlik açığına karşı Microsoft Güvenli Bilişim Ekibi özel bir yazılım yaması geliştirdi. Yeni yazılım yaması tüm Internet Explorer sürümlerine koruma sağlıyor.

  Microsoft, özellikle Microsoft Internet Explorer 6 web tarayıcısını etkileyen bir güvenlik açığına karşı geliştirdiği özel yazılım yamasını kendi web sitesinde yayınladı.

  EXPLORER 6-7- 8'E ETKİLİ KORUMA

  Microsoft Güvenli Bilişim Ekibi bu yazılım yamasının, Internet Explorer 8 sürümü dahil tüm Internet Explorer sürümlerinde etkili bir koruma sağladığını açıkladı.

  İnternetten kaynaklanabilecek tehditler konusunda müşterilerini sürekli uyaran Microsoft artan kötü niyetli atak girişimlerini dikkate alarak kullanıcılarına yazılım güncellemelerini düzenli olarak yapmalarını ve anti-virus yazılımı kullanmalarını öneriyor.

  Bilgisayarınızı etkin koruma konusunda daha fazla bilgiye Microsoft Türkiye’nin Microsoft Güvenlik Bülteni MS10-001 - Kritik: Katıştırılmış OpenType Yazı Tipi Altyapısı'ndaki Güvenlik Açığı Uzaktan Kod Yürütülmesine İzin Verebilir (972270) web adresinden erişebilirsiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 6 Ağu 2014
Yükleniyor...