Eyeliner Sürme Teknikleri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 4 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. Makyaj yapma konusunda usta olduğunuzu düşünüyorsanız bayanlar Eyeliner sürme tekniklerinide çok iyi biliyor olmalısınız.Yalnız makyaj yapmaya yeni başlayan yada çok sık makyaj yapmadıkları için bu özel yöntemelri bilmeyen bayanllar için yinelemek istedik.Eyeliner sürme teknikleir kısaca:

  [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/eyeliner-surme-teknikleri-7146.jpg]eyeliner-surme-teknikleri-7146[/IMGALT]

  1.Eyeliner makyaja yeni başlayanlar için bazen zor bir işe dönüşebilir bunun nedeni ister istemez yaptığımız kaydırmalar, çok kalın sürmeler ya da iki gözü eşitleyemeyebiliyoruz.

  2.İlk tekniğimizde gözlerin burunla bağlantılı olduğu yerden başlayarak sağa, ortaya ve sola gitgide kalınlaşan darbeler vuralım ve sonradan bu çizgileri birleştirin.

  3.Eyeliner tekniğimizde direk oval bir şekilde bir uygulama gerçekleştireceğiz. Bunun için göz dışından eğik bir çizgi çekelim ve gözün başına doğru oval bir şekilde ilerleyip içini doldurun.  Gözümüzün sonuna bir üçgen çizelim ve o üçgenin tam ortasından oval çizerek gön başlangıcına doğru ilerleyelim. Sonra da içini doldurmaya çalışalım.
   
Yükleniyor...