Facebook 'a Giremiyorum

'Sosyal Medya' forumunda Bella tarafından 1 May 2012 tarihinde açılan konu

 1. Facebook'a Neden Giremiyorum,
  Facebook'a girememenizin nedenleri şunlar olabilir;
  * Sitede düzenleme yapılıyor olabilir.1-2 gün sabredin.Malum kalabalık bir üye topluluğu var ve her geçen gün bu sayı artıyor.

  * Eklenen içerikler ve videolar sebebiyle sitede sorun olabilir,o kadar ağırlığı kaldıramayabilir.Hata vermesi doğaldır.Biraz bekleyin,sonra tekrar deneyin.

  * Tarayıcınızı değiştirip öyle deneyin.

  * Geçmişi ve çerezleri temizleyin.

  * Güvenlik programınız engelliyor olabilir,ayarlarını kontrol edin.


  Yada Facebook Bağlanamama Sorunu İle karşılaşıyorsanız Bağlantı Hataları Ve Çözüm Yollarını Aşağıdaki Linkten Bulabilirsiniz..

  https://forumdaslar.com/facebook/facebooka-baglanmiyor-185613/
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 7 Ara 2012
 2. Cevap: Facebook 'a Giremiyorum

  facebooka giriyorum fakat hiç bir işlem yapamıyorum.!!!!
   
 3. Cevap: Facebook 'a Giremiyorum

  facebook'a giriyorum fakat , mesaj yerini , bildirim yerini , arkadaş isteği yerini göstermiyor. normal arkadaşlarımıda göstermiyor.
   
 4. Cevap: Facebook 'a Giremiyorum

  arkadaşlar facebookta sorun mu var açılmıyor. giremiyorum
   
 5. Cevap: Facebook 'a Giremiyorum

  teşekkürler kardeşim sildim geçmişi oldu :))
   
 6. Cevap: Facebook 'a Giremiyorum

  facebook bu sene kendini iyice bozdu sıkı denetim derken kötü insanların emellerine alet oluyor. bu nasıl bir denetimdir. banada nerden belli değil spam işaretlendiniz dedi kod aldım. girdim okeyledim 2.satırdı ı agrre kısmının üst açıklamasına tıkladım ve okudum, sonra o ı agree kısmına dönemedim (onay kısmı)...şimdide ulaşılamıyor diyor girişte kalıyorum 2gündür. ayıp ama facebookun bu yaptığı, bize talimatlı basamaklı bir sistem yapmalıydı, şikayet konusu ne onu göstermeliydi, spamde neymiş alakasız, biri işaretledi al sana spam. valla gireyim fotolarımı alayım veda edeyim kapatıcam gitsin lanet! rezilliği çıktı. artık twitter zamanı. sizde kapatın gitsin arkadaşlar maymuna döndük ya nedir bu rezillik.