Facebook bola melon cash hilesi

'Oyun Bölümü' forumunda Wish tarafından 15 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. Facebook bola oyunu ve hileleri



  Facebook Bola Para Hilesi kullanıcılar tarafından Facebook Bola’nın açıklarını kullanarak ve multi hesap yöntemi ile sponsorluk anlaşması yaparak para kazanabiliyorlar.

  Multi hesap hilesi. Öncelikle kendi hesabınızı dışında sahte bir hesap oluşturuyoruz Facebookta bu oluşturduğumuz hesaptan sonra her iki hesaptanda oynamaya başlıyoruz.

  1. hesaptan girip ikinci hesabı önce yeniyoruz. Ancak para gelmesi için stadınızın kapasitesi hep
  Bola Stad

  yüksek olmalı bu yüzden hep stadınızı büyütmeniz lazım yan taraftaki gibi olduğunda stad her maç başına 23 bin para kazanmaya başlayacaksınız.

  2. hesapa girip yeniliyoruz yenildiğimizde öteki hesaba 5 bin para ve 170 tecrübe puanı gececek bunun yanı sırada 2. hesaptan birinci hesapa gift olayını kullanarak hediye gönderiyoruz ve statı geliştirip yeni taraftarla cekiyoruz ve kolay gelişmeye başlıyoruz bunun yanı sırada sponsorluk anlaşması yaparakta günlük ortalama 10 – 15 bin arası değişen bir gelirimiz oluyor sonrasında oyuna devam ediyoruz…

  Bola Hileleri

  Bola da hilenin en kolay yolunu anlatacağım. Multi hesap hilesi. Öncelikle kendi hesabınızı dışında sahte bir hesap oluşturuyoruz Facebookta bu oluşturduğumuz hesaptan sonra her iki hesaptanda oynamaya başlıyoruz.

  1. hesaptan girip ikinci hesabı önce bir yeniyoruz. Ancak para gelmesi için stadınızın hep kapasıtesi yüksek olmalı bu yüzden hep statınızı büyütmenız lazım yan taraftaki gibi olduğunda stat her maç başına 23 bin para kazanmaya başlayacaksınız.

  2. hesapa girip yeniliyoruz yenildiğimizde öteki hesaba 5 bin para ve 170 tecrübe puanı gececek bunun yanı sırada 2. hesaptan birinci hesapa gift olayını kullanarak hediye gönderiyoruz ve statı geliştirip yeni taraftarla cekiyoruz ve kolay gelişmeye başlıyoruz bunun yanı sırada sponsorluk anlaşması yaparakta günlük ortalama 10 – 15 bin arası değişen bir gelirimiz oluyor sonrasında oyuna devam ediyoruz
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Oca 2014
Yükleniyor...