Facebook Da Nerde Olduğunu Gösterme

'Sosyal Medya' forumunda ZeuS tarafından 31 Eki 2011 tarihinde açılan konu

 1. Facebook Da Nerde Olduğunu,
  facebookta nerde olduğunu gösterme,
  facebook neredeyim özelliği

  Facebook ,mobil Facebook kullanıcıları bulundukları mekan ve yerin bilgisini listelerindeki arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

  Ünlü sosyal ağ bu özelliğin sadece izinli kullanıcılar tarafından görülmesini sağladı. Sitenin üyeleri istedikleri arkadaşlarını bu listeye alabilecek.

  GPS kullanan bu özellik sayesinde, gittiğiniz mekanlar hızlı paylaşım ekranınızda gözükecek. Şimdilik sadece Amerika'da geçerli olan sistem önümüzdeki aylarda tüm dünyada da kullanılacak. Araçta bulunan grup sohbet haritası özelliği, sohbetteki kişilerin nerede olduğunu harita üzerinde göstererek bir organizasyonu kolay hale getirmeyi amaçlıyor.

  Uygulama fotoğraf paylaşmaya da izin veriyor. Bu sayede örneğin bir grup ile bulunduğunuz yerin fotoğrafını çekip, paylaşabiliyorsunuz.

  Facebook, bu yeni uygulamanın bir grup arkadaşıyla buluşma planlayan kullanıcılar için mükemmel bir çözüm olacağını söylüyor. Şirkete göre uygulama sayesinde bir grup kişiye ulaşmak, son dakika değişikliklerini anında bildirmek daha kolay bir hal alacak.

  Uygulamanın BlackBerry Messenger, Google Talk, iMessage gibi mobil uygulamalara nazaran avantajlı yönü ise, çok platformu destekliyor olması.

  Facebook Messenger'ın şimdilik sadece ABD ve Kanada'da çalıştığı açıklanıyor..
   
Yükleniyor...