Facebook Duvar Gizlilik Ayarları

'Sosyal Medya' forumunda anniccha tarafından 7 Eyl 2010 tarihinde açılan konu

 1. Facebook Duvar Ayarları Nasıl Yapılır?
  Facebook Duvar Temizleme
  Facebook Duvar Gizleme


  Facebook profilinizde Duvar' ınızı kimler görebilir? Duvar gizlilik ayarları nasıl düzenlenir?

  Facebook profilinizdeki belirli öğeleri kimlerin görebileceğini, Facebook anasayfanızın sağ üst köşesinde yer alan “Hesap menüsünden “Gizlilik Ayarları nı tıklayarak yapabilirsiniz.

  [​IMG]

  Belirli bir Duvar haberini kaldırmak için:

  1. Farenizi, Profil sayfanızda yer alan Duvar haberinin sağ köşesinde yer alan “Kaldır düğmesine tıklayarak silebilirsiniz.

  Duvarınızda görülebilecek içerik türlerini kontrol etmek için:

  Anasayfanızın Sağ üst köşede yer alan “Hesap menüsünde bulunan “Gizlilik Ayarları na giderek “Profil Bilgileri bağlantısına tıklayın.“Gönderilerim ve “Arkadaşların Gönderileri kısımlarını istediğiniz gizlilik düzeyinde güncelleyin. Örneğin, Duvarınızı yalnızca arkadaşlarınızın görebilmesini istiyorsanız, ayarları bu iki seçenek için de “Sadece Arkadaşlarım şeklinde düzenlemeniz yeterlidir.

  Belirli uygulamalar tarafından yayınlanan Duvar haberlerini kapatmak için:

  “Hesap menüsünde bulunan “Uygulama Ayarları sayfasına giderek düzenlemek istediğiniz uygulamanın yanındaki “Ayarları Düzenle bağlantısına tıklayın. Açılan kutuda “Ek İzinler sekmesini seçin ve “Yakınlardaki aktivitelerimi Duvarımda yayınla onay kutusunun işaretini kaldırın. Daha sonra “Tamam düğmesine tıklayın.
   
Yükleniyor...