Facebook Tema Değiştirme Resimli Anlatım

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 28 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Facebook sayfasının klasik görünümünden sıkıldıysanız dilerseniz farklı renklerde ve şekillerdeki Facebook temaları ile sayfanızı farklılaştırabilirsiniz.Nasılmı? işte cevaplar aşağıdaki yolları adım adım izleyin ve sizde Facebook temaları ile farklı bir görünüme kavuşturun.

  Öncelikle bunu yapabilmeniz için bilgisayarınızda Firefox kurulu olması gerekmektedir.

  Daha sonra Firefox Eklentisi greasemonkey kurmanız gerekmektedir.Aşağıdaki 3 basit adımı uygulayarak temaları kullanabilirsiniz.Mozilla Firefox tarayıcısı bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayın ardından beğendiğiniz temalar ile Facebook sayfanızı yenileyin.

  Öncelikle yapmanız gereken şey https://chrome.google.com/webstore/category/extensions adresine gidin.Daha sonra arama bölümüne "Chrome Stylist" yazın.


  Karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir uzantı çıkacak. Bunu yükleyin.
  Facebook Tema Değiştirme1.

  Ardından Facebook themes and skins - userstyles.org adresine girin ve çıkan temalardan birini seçin.Seçtiğiniz temaya bağlı olarak Karşınıza aşağıdaki gibi bir resim çıkacak.

  Facebook Tema Değiştirme2.

  Buradaki açılır penceren Chrome'u tıklayın.Ardından temayı yükleyin.Facebook temanız hazır. Facebook temanızı aşağıdaki tema örnekleri gibi farklı temalarla değiştirebilirsiniz..  Facebook Tema Değiştirme3. Facebook Tema Değiştirme4.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 19 Haz 2014
Yükleniyor...