Facebook Timeline Zaman Tüneline Geçiş

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 27 Kas 2012 tarihinde açılan konu

 1. Facebook Timeline Zaman Tüneline Nasıl Geçilir


  Facebook yeni ara yüzüyle kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor. San Franciscoda yapılan bir konferansta verilen bilgiler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Tam olarak F8 ismiyle anılan bu özellik, timelineda yapılan değişiklik ile profiliniz yepyeni bir görünüm alacaktır. Facebook bu yeni özelliğiyle eski durumları, fotoğrafları ve paylaşımları, bir zaman çizelgesi üzerinden yeniden ortaya çıkartmayı hedefliyor.

  Yeni profil tasarımında, Facebook Places sayesinde bulunduğunuz yerlerin bir haritasını görmek de mümkün. Bu özellik ile doğum yerinizi bile işaretleyebilirsiniz.Facebook Timeline özelliğinin bir kaç hafta içinde tüm profillerde uygulanması bekleniyor.Yeni Facebooka geçmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

  Facebooka giriş yaparak ve şu adrese girin; facebook.com Çıkan penceredeki yerlere isimler yazın. Devama basın, örnek Open Graph kısmına tıklayın Çıkan kutucuğa bir şeyler yazın geçin. Örneğin Read & Book Yazdıktan sonra Başlarken tıklayın. Bundan sonra en altta Save Changes and Next, Save Changes and Finishe tıklayın..Şimdi Facebook profil sayfanıza gidin. Zaman tüneli dedikleri şeyi ve diğer yenilikleri görün.

  Denemeden görmek isteyenler facebook.com/about/timeline adresinden bakabilirsiniz. Ama kendiniz kendi profilinizde deneyince daha iyi fark edeceksiniz.
   
Yükleniyor...