Facebook Zaman Tüneli

'Sosyal Medya' forumunda Aysell tarafından 24 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. Facebook Zaman Tüneli nasıl aktif edilir
  Facebook Zaman Tüneli hakkında bilgi


  Facebook Zaman Tüneli ile tanışmak için linke Tıklayın

  Facebook Zaman Tünelini aktif etmek için Tıklayın

  Geçiş yaptıktan sonra, diğer insanlar görmeye başlamadan önce zaman tünelinizle oynamak için 5 gününüz olacak. Bu süreyi bir kapak seçerek, hayatınızdaki önemli gelişmeleri ekleyerek ve önemli haberlere yıldız vererek kullanabilirsiniz. Ayrıca, zaman tünelinizin üst kısmındaki Şimdi Yayınla düğmesine tıklayarak zaman tünelinizi istediğiniz zaman yayınlayabilirsiniz.

  [​IMG]

  Facebook kurulduğunda isim, fotoğraf ve bazı temel bilgilerden oluşurken, zamanla fotoğraf albümleri, videolar ve güncel etkinliklerin yer aldığı aktif sayfalar haline gelen "Profil" sayfasının yerini alan "Zaman Tüneli", Facebook'un gelişimindeki en önemli adımlardan birini teşkil ediyor.

  Kullanıcıların, kendilerini ve yaşam hikayelerini diledikleri içerikte ve kapsamda, tek bir sayfada derlemelerini ve paylaşabilmelerini sağlayacak "Zaman Tüneli"nde, uygulamalardan gelen bilgiler de istenirse otomatik olarak yer alacak.

  Örneğin Facebook üzerinden müzik dinleyen bir kullanıcının dinlediği müziklerin bilgileri, eğer isterse doğrudan "Zaman Tüneli"ne eklenecek. Böylece her kullanıcının yaşam hikayesini yansıtan "Zaman Tüneli" içinde, paylaşımların yanı sıra geçmişte dinlediği müzikler, izlediği videolar, ziyaret ettiği yerler gibi tüm etkinlikleri yer alabilecek.
   
  Son düzenleme: 24 Ara 2011
 2. Cevap: Facebook Zaman Tüneli

  açılmıyor bu
   
 3. Cevap: Facebook Zaman Tüneli

  Zaman tünelinden nazıl çıkabiliriz..
   
 4. Cevap: Facebook Zaman Tüneli

  Zaman tüneline giren bin pişman giremeyen bir pişman en iyisi hiç girmemek galiba :f20:
   
 5. Cevap: Facebook Zaman Tüneli

  Facebook zaman tünelinden çıkmanın bir yolu yok sanırım Ancak birkaç küçük uygulama kurarak çıkmış gibi görünebilirsiniz. Bunlarda kalıcı çözümler değildir malesef geçicidir.

  Mozilla yada Chrome'a kuracağınız küçük bir uzantı sayesinde profilinizi eski haliyle görüntüleyebilirsiniz.
   
Yükleniyor...