Facebooka Nasıl Video Yüklerim

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 13 May 2012 tarihinde açılan konu

 1. Facebooka Nasıl Video Yükle


  Facebooka Nasıl Video Yüklenir

  Youtubeden bir video beğendiniz ve facebooka eklemek istiyorsunuz ya da bilgisayarınızda bir video var onu yuklemek istiyorsunuz. Önce youtube videolarını facebooka nasıl yuklenir.

  Önce youtubeden videomuzu begeniyoruz. Video sayfasında sağda URL yazan kısımdaki adresi kopyalıyoruz ve YouTube Downloader adresindeki url yazan kısma yapıştırıyoruz, orada mpg nin seçili olmasına dikkat edelim. Ettik, ve alttaki convert&download tusuna basıyoruz.

  Biraz bekledikten sonra download tusu çıkıyor, tıkladıgımızda bilgisayarımıza get_video.mpg diye bir dosya inecek işte bu youtubedeki video.

  Şimdi bu bilgisayarımızdaki videoyu nasıl facebooka yukleyeceğiz, facebook hesabımıza giriyoruz, sağda üstte bir kamera şekli var adresi şu Giriş Yap Facebook tıklıyoruz ve video sayfamıza geldik. Orada +Yükle yazıyor. O tuşa tıklıyoruz, tıkladık. Bilgisayarından bir video dosyası seç. ve Seç tuşu çıktı.

  Seç tuşuna bastığımızda karşımıza bi pencere açılacak ve bilgisayardaki dosyalarımızı goreceğiz, oradan yüklemek istediğimiz video dosyasını seçiyoruz ve aç diyoruz, bir şerit çıkacak daha sonra, burada dosyanın ne kadarının yüklendiğini ve ne kadar süre kaldıgını göreceğiz. Neyse seçtik, 3-4 saniye sonra Adı ve açıklama yazan yerler gelecek,videonun adını ve isteğimize göre açıklamasını yazıyoruz. Kaydet diyoruz.

  Facebooka video yüklemeniz için Video to Facebook uygulamasını geliştirmişler.

  Uygulamayı kullanarak videolarınızı Facebooka yüklemenin yanında profilinize mi, sayfanıza mı yoksa gruplara mı ekleyeceğinizi seçebilir ve kimlerin göreceğini de kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

  Facebook'a kolayca videolarınızı yüklemenizi sağlayacak hızlı bir Android uygulaması. Tamindir
   
  Son düzenleme: 13 May 2012
Yükleniyor...