Facebooka Video Yükleme

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 8 May 2012 tarihinde açılan konu

 1. Facebooka Video Yükle


  Facebooka Video Nasıl Yüklenir

  Video, Facebook tarafından geliştirilmiş bir uygulama. Özetle hareketli görüntülerinizi Facebooka taşımak için kullanılıyor. Bilgisayarınızda bulunan görüntüleri yükleyebilir, cep telefonunuz ile çektiklerinizi anında yükleyebilir hatta web kameranız varsa anında kayıt yapabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz görüntüleri arkadaşlarınız ile paylaşabilir, görüntülerde bulunan arkadaşlarınızı fişleyebilir, çekilmiş görüntüler ile ilgili yorum yapabilirsiniz.

  Video, profilinize bir kutucuk ekleyerek eklediğiniz görüntüleri listeliyor.

  Facebook Add application seçeneğine tıklayın facebook hesabınızda Add video deyip ekleyebilirsiniz, 100 mb ve 2 dakika sınırlaması olduğunu bilmenizde fayda var.

  Ayrıca Android işletim sistemli akıllı telefonlarda Facebook resmi uygulamasının bazı sorunlarından dolayı video, fotoğraf gibi yüklemeleri gerçekleştirmek uzun ve zor bir süreç halini alabiliyor. Bunun farkında olan uygulama geliştiricileri sorunu çözerek en kolay yoldan Facebooka video yüklemeniz için Video to Facebook uygulamasını geliştirmişler.Bu Uygulamayı kullanarak videolarınızı Facebooka yüklemenin yanında profilinize mi, sayfanıza mı yoksa gruplara mı ekleyeceğinizi seçebilir ve kimlerin göreceğini de kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

  com video to facebook android
   
Yükleniyor...