Fahriye Evcen Beren Saat’in Köşküne Taşınıyor

'Medya Bölümü' forumunda ZeuS tarafından 30 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. Fahriye Evcen Beren Saat’in Köşküne Yerleşiyor, Fahriye Evcen Beren Saatin Köşküne Taşınıyor
  [​IMG]

  Fahriye Evcen Beren Saat’in Köşküne Yerleşecek..

  Star TV’de ekrana gelecek olan Yalancı Bahar dizisi Fahriye Evcen, Cansel Elçin, Serkan Ercan, Ayda Aksel ve Cevdet Arıcılar’dan oluşan güçlü kadrosunun yanı sıra mekanlarıyla da dikkat çekecek. Dizide Fahriye Evcen ile eşini canlandıracak olan Altın Portakallı oyuncu Serkan Ercan’ın ev sahneleri çok ünlü bir mekanda çekilecek.

  Aşk -ı Memnu dizisinde Beren Saat ile eşini oynayan Selçuk Yöntem‘in evi olarak kullanılan Sarıyer Piyasa Caddesi’nde Rahmi Koç'a ait bir köşk dizinin ana mekanlarından bir olarak kullanılacak.

  3 katlı köşkün 10 odası bulunuyor. Geçen yıllarda 6 bin dolara kiralanan konğaın yeni kira bedeli ise 20 bin dolar, yani yaklaşık 35 bin TL…

  Senaryosunu Özlem Dumluduğ ile Nil Güleç Ünsal’ın kaleme aldığı, Serkan İpekören‘in ise yöneteceği dizi çarpıcı senaryosuyla dikkat çekiyor.


  Dizide köklü ve varlıklı bir ailenin gelini ve bir anne olan Fahriye Evcen’in oynadığı Zeynep, geçmişte Cansel Elçin’in oynadığı sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan ancak daha sonra başka bir hayatı seçen çok güzel bir kadındır. Hapse giren eski sevgilisi daha sonra Zeynepin hayatına girip bütün düzeni altüst edecektir. Zeynepin yaptığı bir hata yüzünden, hayatı kabusa dönecek ve yalancı baharı uzun sürmeyecek. Aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi olan Evcen, dizi çekimleriyle eğitimi aynı anda sürdürmeye devam edecek.
   
Yükleniyor...