Fatih Terim Neden Tribüne Gönderildi?

'Spor Gündemi' forumunda Ceylan tarafından 26 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Dün akşam yayınlanan Galatasaray Oduspor maçı pek çok kişi iççin tam bir futbol şöleniydi. Ordusporun ilk yarıdaki 2-0 üstünlüğünden sonra Galatasaray maçın kaderini değiştirdi ve 4-2 galip ayrıldı.

  Ancak maçta futboldan daha çok konuşulan bir konu vardı ki o da Galatasaray teknik direktörü Fatih Terimin ikinci yarıda Hakem Serkan Çınar tarafından Hasan Şaş ile birlikte tribüne gönderilmesiydi.

  Maçın bitiminin ardından Galatasaray cephesinden konu ile ilgili pek çok açıklama geldi. Bazı gazetecilere göre Fatih Terim soyunma odası koridorunda Serkan Çınar'a "Aferim. ikinci yarıyı daha kötü yönet" deyip alkışlamış bunun üzerine de hakem hocayı tribüne yollamıştı.

  Galatasaray yetkililerine göre ise böyle bir şey söz konusu değildi. Galatasaray 2. Başkan Ali Dürüst de "Küfür yok alkıştan atıldı" dedi. Hatta Fatih Hocanın ertelenen cezası yüzünden böyle bir şeyin gündeme getirildiğini savundu.

  Şimdi gözler tahkim kurulunda.Tahkim eski cezayı da gündeme getirip Terim'e 3 maç ceza verebilir. Ya da Serkan Çınar raporunda küfrfetti gibi bir ifade kullanmazsa Teirmin cezası 1 maçla sınırlı kalır.

  Bekleyip göreceğiz...
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 20 May 2013