FB Sözleşmeleri biten futbolcular

'Spor Gündemi' forumunda Sitem tarafından 24 May 2012 tarihinde açılan konu

 1. Fenerbahçe Sözleşmeleri biten futbolcular 2012


  Fenerbahçe'de sözleşmesi biten 8 futbolcunun isimleri ve durumları şu şekilde...

  EMRE: Geçtiğimiz günlerde yönetimden ayrılan Nihat Özdemir'in, "Takımda kalması gerek" dediği Emre için yeni yönetim menajerlerine bir teklif yapacak. Ancak bu rakam şu an aldığı 3.5 milyon Euro'dan çok uzak olacak. Emre'ye yıllık 1.5-2 milyon arası bir teklif sunulması bekleniyor. Emre'nin A.Madrid ile görüşmelerin sonucuna göre karar vereceği ve kalma ihtimalinin yüzde 50 olduğu belirtiliyor.

  BEKİR: Kocaman'ın kesinlikle kalmasını istediği isimlerin başında geliyor. Ücretinde artış yapılarak 3 yıllık sözleşme önerilecek. Bekir'in çok yüksek ihtimalle takımda kalacağı öğrenildi.

  SELÇUK: Yine Kocaman'ın 'alternatif' olarak gelecek yılların kadrosunda düşündüğü bir isim. Yıllık ücretinde artış yapılması beklenmiyor. 2 ya da 3 yıllık sözleşme önerilmesi bekleniyor.

  MERT: Sezon devam ederken bir görüşme yapıldı ve prensipte anlaşıldı. 3 yıl daha devam edilecek. Resmi imzalar milli takım dönüşü atılacak.

  BILICA: Yeni sözleşme önerilmedi. Türkiye'de kalmaya sıcak bakmıyor. Brezilya'da bir takımla anlaştığı konuşuluyor.

  SERKAN: İki yıllık sözleşmesi bitti. Yeni teklif yapılmayacak. Süper Lig'de kulüp arıyor.

  YOBO: Fenerbahçe, yaşı daha genç iki stoper arıyor. Şayet bir tane bulunur ikinci isimde zorluk yaşanırsa, Yobo'nun tekrar kiralanması gündeme gelecek.

  ZIEGLER: Hasan Ali Kaldırım transferi olsa da olmasa da bonservisiyle ya da kiralık olarak alınmaya çalışılacak. Bu transfer için İtalyan kulübü Juventus'tan Ziegler'in bonservis bedelini belirlemesi bekleniyor.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 20 May 2013
 2. Cevap: FB Sözleşmeleri biten futbolcular

  yobo emre ve bekir kalmalı diğerlerinin yokluğu takımı negatif etkilemez ama bunlar giderse takım güç kaybeder.
   
Yükleniyor...