Final Fantasy 7 Ne Zaman Çıkacak?

'Oyun Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 9 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Final Fantasy 7 Çıkış Tarihi

  Final Fantasy 7 Hakkında Bilgiler

  O bir oyun klasiği...Pek çoğumuzun bir kere de olsa oynamaya fırsat bulduğu bir oyun Final Fantasy. şimdi bu klasikleşmiş oyun yepyeni yüzüyle sevenleriyle buluşacağı günü bekliyor...

  Final Fantasy yıllardır piyasada olan ve çok büyük bir hayran kemsine sahip olan tur bazlı bir RPG. Oyunun kendisini gösterdiği yapım olan Final Fantasy VII ise, aradan geçen uzun yılların ardından yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

  Square Enix'in yaptığı bir açıklamaya göreyse orijinal versiyona göre oyunda bulunacak olan en büyük değişiklik "Character Booster" olacak. Bu özellik oyunculara yeni seviyeler, HP, MP ve oyun içi para birimi olan Gil sağlayacak. Ayrıca cloud üzerinden oyunlarımızı kayıt edebilecek ve birçok farklı achievement açabileceğiz. Tüm bu özelliklerinin haricinde yıllar evvel çıkan Final Fantasy VII'den daha farklı bir oyun ile karşılaşmayacağız.

  Oyunun üzerinde çalışılan versiyonu "remake" olarak bilinen ve her şeyin günümüz şartları ile yeniden tasarlanmasını gerektiren bir yapı aslında. Nitekim yapımcılar hali hazırda bulunan oyun üzerindeki o bilindik akıcılığı hiçbir şekilde bozmadan kendisini bir kez daha bizlerle buluşturmayı hedefliyorlar.

  Bir yandan serinin en iyisi olarak bilinen, diğer taraftan da yapılmış en iyi PRG oyunlarından bir tanesi olarak gösterilen oyun PS3 üzerinden ve sadece dijital bir şekilde indirilebilecek.  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 11 Oca 2014
Yükleniyor...