Firefox Addons Twitter

'Teknoloji' forumunda Sitem tarafından 8 Şub 2012 tarihinde açılan konu


 1. Firefox Addons Twitter eklentileri


  Firefox Twitter eklentilerin bir listesi;

  TwitterFox : çok büyük bir farkla en popüler. Tarayıcınızın üst kısmındaki arkadaşlarınızla kendi akışı güncellemek zaman sizi uyarabilir add-on Twitter simgesi yerleştirir. Sitenin kendisi ziyaret etmek zorunda engelleyen, en son güncellemeleri yazmanız için bir alan da vardır. Meşgul Firefox kullanıcı için çok kullanışlı!

  Twitterbar : ilginç bir add-on. Aksine sonra değerli tarayıcı gayrimenkul, bu eklenti yerlerde aramanızda gri bir Twitter simgesi sürebilir ve bunu tıkladığınızda aktif hale. Daha sonra bilgisayarınıza doğrudan mesaj göndermek mümkün Twitter hesabı . Simgesinin üzerine imleci bırakırsanız mektup sayısı yazabilirsiniz daha ne kadar bir fikir vererek görünür. Arkadaşlarınız için durum güncellemeleri vermez.

  TwitKit 1.0 : TwitKit açılabilir tarayıcınız üzerine bir yan çubuk yerleştirir isteği üzerine kapalı. Bu eklenti, birkaç özel bilgilere çeşitli kategorilerde hesabınızı parçalandığında sekmeleri sunuyor. Güncelleştirmeleri yazın ve pencere üzerinden göndermek yanı sıra arkadaşları tarafından tüm son güncelleştirmeleri görüntülemek. Biraz kısıtlayıcı bulunuyor olsa bu eklenti bir yönü, bunu özelleştirebilirsiniz.

  Twitzer : 140 karakter sınırını bıktınız mı? Telaş yok, Twitzer sizin ne istediğinizi yazın ve göndermek için bir fırsat sunuyor. Add-on, metin bir özetini, bu yüzden tam metin versiyonu okuyabilirsiniz tıklayın arkadaşlarınız için bir bağlantı sunuyoruz. Daha azıyla daha fazlasını paylaşmak istiyorsanız, o Twitzer deneyin!
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Haz 2013
Yükleniyor...
Benzer Konular - Firefox Addons Twitter
 1. Sitem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  995
 2. Meryem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  553
 3. Aysell
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  546
 4. Aysell
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  832
 5. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  823