Foursquare twitterda check in nasıl yapılıyor

'Sosyal Medya' forumunda Nalan tarafından 21 Haz 2013 tarihinde açılan konu

 1. Foursquare yakınınızdaki yerler hakkında size bilgi verir ve onları keşfetmenizi sağlar. Tanımadınız bir yerdeyseniz çevrenizde ilginizi çekecek mekanları keşfetmek için Foursquare ideal bir uygulamadır. Şayet cihazınızın GPS özelliği varsa, Foursquarede otomatik olarak listelenen binlerce mekandan birini işaretleyerek, arkadaşlarınızla nerede olduğunuzu paylaşabilirsiniz.

  Gittiğiniz mekanlarda fotoğraf çekip yükleyebilir ve sizden sonra gelecek kullanıcılarla deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz mekan listede yoksa Foursquaree ekleyebilirsiniz.

  Foursquare uygulamasını telefonunuza indirmek için TIKLAYIN

  Foursquare hesabınızı twitterda nasıl check in yapabilirsiniz?

  “ Settings bölümüne tıklayın ardından “ Link to your Twitter Account bağlantısına tıklayın.

  Açılan “ Connect with Twitter ekranının hemen altındaki “ Sign in with Twitter butonuna tıklayın.

  Bu bölümde Foursquare hesabınızı Twittera bağlamak için yetki vermelisiniz. “ An application would like to connect to your account mesajınızı gördüğünüz ekranın altındaki alanları doldurarak “ Allow butonuna tıklayın ve Twitter hesabınıza giriş yaparak yetki verin.

  Twitter hesabına giriş bilgilerinizi doğru yaptıysanız ekranda “ Redirecting you back to the application mesajını gördükten sonra 3-4 saniye içinde tekrar Foursquarein web sitesine yönlendirilirsiniz .