Galaxy Note Edge Türkiye fiyatı

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Galaxy Note Edge Türkiye fiyatı

  [​IMG]
  Samsung’un 2011 yılında geniş ekranlı teknolojilere ilk kez yatırım yapmasıyla doğan Note kategorisinin son üyesi Galaxy Note Edge, geniş ekranların üzerine yeni gelen kavisli ekranı ile en yenilikçi ürün özelliğini taşıyor. Eşi olmayan, eşsiz bir ürün çünkü bütün dokunmatik ekranlar birbirine benzerken, Edge yan tarafındaki kavisli ekranı ile farklılık yaratıyor.

  5.8 inçlik bir ekrana sahip bunun 5.6 inçlik kısmı düz kısmı iken 0.2 inçlik kısmı ise yan tarafta bulunan kavisli ekrana ait. Ekranın büyük olmasının amacı şöyle açıklanabilir. Bir çok multimedya uygulamasını ürünün ekranı üzerinde kullanıyoruz bunun içinde büyük ekran ihtiyacı kendini gösteriyor.

  Kamera ya da video çekimi yaparken fotoğraf denklanşör tuşlarını yan ekranda gösteriyor. Buda kullanımda kolaylık sağlıyor. Bir diğer güzelliği ise ana ekranda bir işlem yaparken yan ekranda gelen aramalara cevap verebilir, mesajları okuyabilir, mailleri takip edilebilir.

  Peki büyük ilgi gören Galaxy Note Edge ne zaman ülkemizde satışa çıkacak? Telefonun ülkemizdeki satış tarihi 22 Aralık 2015 yani kısa bir süre sonra Türkiye Galaxy Note Edge ile tanışma fırsatı bulacak. Görüntü kalitesi, kullanım kolaylığı, şık bir görünüm sunan Galaxy Note Edge’in Türkiye satış fiyatı ise şimdiye kadar ki Samsung’un akıllı telefonlardan biraz daha fazla, ürünün tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 2799 lira.

  [​IMG]

  Galaxy Edge’in kullanımı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler için aşağıdaki video aydınlatıcı olacaktır. Yan ekranın nasıl kullanılacağını, ne gibi özellikleri olduğu videoda net olarak görülebiliyor. İşte karşınızda Galaxy Note Edge
   
Yükleniyor...