Gamze Özçelik-Berk Oktay Aşkı Yalan mı

'Medya Bölümü' forumunda Elfida tarafından 9 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Aralarında aşk dedikodusu çıkan Berk Oktay ve Gamze Özçelik söylentileri yalanlarken, Berk Oktay yaptığı basın açıklaması ile Gamze ile aralarında aşk olmadığını söyledi. İşte yakışıklı oyuncunun yaptığı basın açıklaması;

  Değerli Basın Mensubu arkadaşlarım;

  Bugün ben ve rol arkadaşım Gamze Özçelik ile ilgili yazılı ve görsel basında çıkan haberler hakkında sizleri bilgilendirmek isterim.

  Hakkımızda çıkan aşk iddialarının aslı yoktur. Bilmiş olduğunuz gibi bizler vaktinin büyük çoğunluğunu yaptığımız is dolayısıyla ekip olarak birlikte geçiren insanlarız. O nedenle bizlerin is çıkışlarında veya setten arta kalan zamanlarımızda birlikte zaman geçirmemiz kadar doğal bir şey yoktur.

  Ayrıca Merve Şarapçıoğlu ile Gamze Özçelik yüzünden ayrıldığım iddiası tamamen yalandır. Nisanlı olmamama rağmen olmuş gibi yazılmam, başka biri için nisanlısını terk etti diye haber yapılması beni, ailemi, adı gecen insanları ve ailelerini hem üzmüş hem de zor durumda bırakmıştır. Bu zamana kadar özel hayatımda birisi olduğunda saklamadan elinden tutup çıkmayı prensip edinmiş birisi olarak aslı olmayan haberlerin yapılmamasını sizlerden rica ederim. Konuya ve hassasiyetine saygı duyacağınızdan şüphem yoktur.

  SAYGILARIMLA

  Berk OKTAY