Gelinlik Seçerken Dikkat Edilicek Ayrıntılar

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 11 Eki 2011 tarihinde açılan konu

 1. Gelinlik seçimine dikkat edin
  Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli
  Önceden araştırın gelinlik modelinize öyle karar verin

  Evlilik.. İnsanların Yaşamında geleceğiyle ilgili alacağı kararların en başında gelir. Bir ömrü paylaşmayı düşündüğü kişi ile dünya evine giriyor olmak zor alınacak bir karar gibi görünüyor özelliklede son yıllarda bu kararı almak gerçekten çok zorlaştı madem bu kararı verdiniz tebrikler diyerek yazımıza geçelim....
  Peki herşey hazır mı? Geliklik modellerini seçtinizmi?

  Bunun için farklı gelinlik dikimevlerini, hazır gelinlik mağazalarını dolaşmanız, kataloglardan yararlanmanız gerekecek. Bu arada fiyatları da araştırmanız ve bütçenize göre seçim yapmanız gerektiğini de sakın unutmayın!

  Eğer bütçeniz kısıtlı ise, bugün için illaki de gelinlik almak zorunda değilsiniz. Kiralayabilirsiniz. Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da, giyeceğiniz gelinliğin düğün yapılacak mekana uygunluğu olmalıdır. Bir düğün salonu için farklı, bir kır düğünü için farklı ya da nikah ise farklı modeller olması gerektiğini düşünün.

  Gelinlik Modelleri Gelinlik Seçimi
  [​IMG]
  Alacağınız, diktireceğiniz ya da kiralayacağınız gelinlik için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olacaktır. Ölçüleriniz bedeninizin yapısı, gelinliğinizin rahat olması, sizi sıkmaması ve elbette damat adayının smokini ile de uyumlu olması gerekmektedir.
  Seçiminizi buna göre yapmalı ve sonra sıkıntı çekmemelisiniz kolay gelsin sevgili gelin ve damat adayları.
   
Yükleniyor...