Genç Avea Tarifesi

'Teknoloji Haberleri' forumunda Aysell tarafından 8 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Genç Avea Tarifesi avantajları

  [​IMG]

  Genç Avea Tarifesi aboneleri, tek seferde 30 TL ve üzeri yüklediklerinde, tüm Avea abonelerini 10 dakikası 50 kuruşa arıyor ve ayrıca yurt içi her yöne 120 bedava dakika kazanıyor. Genç Avea'lılar, tek seferde 20 TL ve üzeri yüklediklerinde ise tüm Avea aboneleri ile 5 dakikası 50 kuruşa rahat rahat konuşuyor.

  Ayrıca, Genç Avealılar'ın yapacakları her 50 TL ve üzeri yüklemede ise 150 her yöne SMS hediye!

  Genç Avealılar, yerli Müzik İndir aboneliğinden ve 100 MB mobil internet paketinden ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise %50 indirimli faydalanabiliyor!

  Genç Avea Tarifesi'ne geçmek isteyen mevcut faturasız abonelerin, tarifeye ücretsiz geçiş için 6363 kısa koduna "GENC AVEA" yazıp göndermeleri yeterli!

  Genc Avea'ya geçtiysen, ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise %50 indirim ile ayda 4 TL'ye 100 MB mobil internet paketini almak için ABONE 100MB yazıp 9495'e, ayda 3 TL'ye yerli Müzik İndir aboneliğini başlatmak için MUZIK yazıp 5555'e gönder!


  Tarifeyle ilgili bilinmesi gerekenler

  * Kazanılan hediye dakikalar Avea içi aramalarda 30 gün boyunca geçerlidir.
  * Kazanılan hediye SMS'ler yurtiçi gönderimlerde 30 gün boyunca geçerlidir, katma değerli servisler ve uluslararası gönderimlerde kullanılamaz.
  * Genç Avea Tarifesi'nin kayıt ücreti yeni aboneler için 10 TL'dir. Kayıt ücreti yapılan ilk yüklemeden düşülür ve bu ücretin tahsil edildiği abonelere şebeke içi 60 dakika hediye edilir. Numara taşıma ile Genç Avea Tarifesi'ne gelen abonelerden kayıt ücreti tahsil edilmez.
  * Genç Avea Tarifesi'nin geçiş ücreti faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 30 TL'dir. Faturasız hatlardan geçişler ücretsizdir.
  * Genç Avea Tarifesi'ne geçmek isteyen mevcut faturasız abonelerin, tarifeye ücretsiz geçiş için 6363 kısa koduna "GENC AVEA" yazıp göndermeleri gerekmektedir.
  * Genç Avea Tarifesi'nden sadece 26 yaş altındaki gençler faydalanabilir. Abonelerin, 26 yaş altında olduklarını göstermeleri için Genç Avea Tarifesi'ne geçtikten sonra 11 haneli T.C. Kimlik Numaralarını, 1000'e kısa mesaj ile göndermeleri ya da Avea Online İşlemler ekranlarından (Avea üzerinden) giriş yapmaları gerekmektedir.
  * Abonelerimiz, yanlızca bir hat için Genç Avea Tarifesi'ne kayıt talebinde bulunabilir, aynı T.C. Kimlik Numarası ile yapılan mükerrer başvurular kabul edilmeyecektir.
  * Genç Avea Tarifesi'ne geçtikten sonra, 7 gün içinde T.C. Kimlik Numaralarını SMS veya Avea Online İşlemler aracılığıyla iletmeyen abonelerimiz ile T.C. Kimlik Numaralarının kontrolü sonrasında belirtilen kriterlere uymadığı tespit edilen abonelerimiz otomatik olarak MobilÖğrenci Tarifesi'ne geçirilecektir.
  * Genç Avea Tarifesi'nde bulunan aboneler, yerli Müzik İndir aboneliğinden ayda 2,995 TL'ye ve 100 MB mobil internet paketinden ayda 4 TL'ye faydalanacaktır.


  Alıntı
   
Yükleniyor...