Genç Gösteren Saç Modelleri

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 29 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. Saç modelleri birçok kadın için önemlidir fakat birde genç gösteren saç modelelri vardır size hangi saç modeli yakışıyor biliyormusunuz.Bunu öğrenmeniz için güvendiğiniz bir kuaförden yardım almalısınız kendinizde buna karar verebilirsiniz size yakışan daha genç gösterdiğini düşündüğünüz saç modellerini tercih etmelisiniz.

  Genç gösteren saç modellerine bakıldığında, uzun saçlar da var kısa saç modelleri de. Fakat genel olarak kısa saç daha genç gösterir diye bilinen bir durum söz konusudur. Yanlış sayılmaz ama sorun şu ki genç gösteren saç modellerinden daha çok genç gösteren saç renkleri daha önemli görünmekte.Bu nedenle saç renginizi seçerken de özenli davranmalısınız yaşınıza uygun ten renginize uygun saç renkleri tercih etmelisiniz.

  Siyah saç rengi de orta yaş ve üzerine tavsiye edilmiyor. Yüzdeki detayları daha belirginleştirdiğii için sizi daha yaşlı göstereceğinden eğer orta yaşlardaysanız sakın ha siyah saç rengi tercih etmeyin. Yaşınız orta yaş ya da üzeri ise siyah saç rengi biraz sahte duracağından tercihlerinizin arasında olmalsı gerekiyor siyah renkler.

  Daha genç görünmek için orta yaş ve üzeri ünlülerimizin tercih ettiği saç renklerine ve modellerini tercih etmelisiniz sizlere hazırladığımız resimlerdeki örnekleri inceliyebilirsiniz böylece size yakışan saç rengini tercih etmelisiniz.

  genc-gösteren-sacmodelleri-.09.

  genc-gösteren-sacmodelleri-5. genc-gösteren-sacmodelleri-0. genc-gösteren-sacmodelleri-. genc-gösteren-sacmodelleri-.2. genc-gösteren-sacmodelleri-.0. genc-gösteren-sacmodelleri-43. genc-gösteren-sacmodelleri09. genc-gösteren-sacmodelleri-7.
   
Yükleniyor...