Gezegen Kombinasyonları

'Kadınca' forumunda YAREN tarafından 4 Oca 2009 tarihinde açılan konu


 1. Evler burç/gezegen kombinasyonlarının enerjilerini temsil ettikleri 12 farklı davranış alanı tanımlarlar. Astrolojik yorumda, evler burçlar ve gezegenlerle başlayan tabloyu nerede sorusu ile tamamlarlar.


  BURCUNUNUZUN ASTROLOJİK SIRADAKİ YERİ SİZİN EVİNİZDİR.


  Örnek: BALIK >>>>>> 12. EV, BOĞA 2. EV.

  Birinci ev içinde sosyal bir kişilik veya kişisel bir stil –insanların bizim burada olduğumuzu görmeleri için- oluşturduğumuz davranış alanını temsil eder.

  İkinci ev içinde kendimizi kendimize ispat ettiğimiz ve kimliğimizi uygun zihinsel veya fiziksel kaynaklarla desteklediğimiz davranış alanını temsil eder.

  Üçüncü ev içinde konuştuğumuz, dinlediğimiz ve soruşturduğumuz davranış alanını temsil eder.

  Dördüncü ev içinde köklerimizi arayabileceğimiz bir sığınak yaratarak içe döndüğümüz davranış alanını temsil eder.

  Beşinci ev içinde oyun veya yaratıcılık kanalıyla kendimizi yenilediğimiz davranış alanını temsil eder.

  Altıncı ev içinde sorumluluk üstelendiğimiz ve yeteneklerimizi gösterdiğimiz davranış alanını temsil eder.

  Yedinci ev içinde destekleyici ortaklıklar kurduğumuz davranış alanını temsil eder.

  Sekizinci ev içinde cinsellik, ölüm ve yaşamın gizemi gibi konularda en temel insancıl dürtülerimizle uğraştığımız davranış alanını temsil eder.

  Dokuzuncu ev aşina olmadığımız egzotikle karşılaştığımız ve temel değerlerimizi tanımladığımız davranış alanını temsil eder.

  Onuncu ev içinde toplumsal veya profesyonel roller kanalıyla toplum içimdeki yerimizi doldurduğumuz davranış alanını temsil eder.

  Onbirinci ev içinde uzun vadeli hedefler tanımladığımız ve bu hedefleri destekleyecek yandaşlar bulduğumuz davranış alanını temsil eder.

  Onikinci ev içinde geçmişi açığa çıkardığımız ve kendimize yaşamın yeni bölümlerine veya mistizme doğru ilerleme olanağı tanıdığımız davranış alanlarını temsil eder.
   
Yükleniyor...