GMail’inizde Android Yeşili!

'Teknoloji' forumunda cCasT tarafından 7 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. GMail’inizde Android
  GMail’inizde Android Yeşili!


  [​IMG]

  Android kullanıcılarının her geçen gün yüzü gülüyor ve yeni bir özellikle karşılaşıyorlar. Bu kez de Android esintilerini posta kutunuza taşıyın ya da Gmail hesabınızda Android teması kullanarak bir farklılık yaratın! Yeni temanızın nasıl göründüğünü merak mı ediyorsunuz?
  Android’in etki alanı her geçen gün gelişiyor ve genişliyor. Bu seferki haberde ise gelişme biraz daha farklı bir yönde. GMail için Android temasının yayınlandığı haberi Android kullanıcılarını sevindirecek. Gmail’de yayınlanan Android teması tüm Gmail tabanlı posta kutularında kullanılabiliyor. Tema Android’in yeşil tonlu renklerini taşıyor ve dilerseniz temayı posta kutunuzdaki ayarlar altından seçebiliyorsunuz. Bu şekilde GMail’inizde de Android yansımaları görebilirsiniz.
  Google üretimini gerçekleştirdiği her ürünü arasında bağlantı kurarak, sürekli kullanıcılaraına değişik platformlar sunuyor. Bunlardan biri yine Gmail ve Android birleşmesinden meydana geliyor. Genel olarak bu özellik, büyük bir açılım şeklinde görülmese de, uygulama Android esintilerini kullandığı her alana yaymak isteyen kullanıcılar için oldukça fark yaratn bir gelişme olarak algılanıyor.
   
Yükleniyor...